Hlavní navigace

Superrychlé kódování webových stránek

[Tisková zpráva] V Brně, 10. července 2007 – Revista, agentura pro podporu podnikání na internetu, tento týden spouští novou službu SuperKodér, která má pomoci grafickým studiím, samostatným grafikům a marketingovým či reklamním oddělením firem v procesu tvorby internetových stránek, a to ve velmi krátkém čase.

Sdílet

Služba slibuje převést grafický návrh webové stránky do HTML kódu, který dodá do deseti nebo osmnácti hodin podle zvolené varianty. Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML a CSS, důraz na doporučení přístupnosti a SEO a kompatibilitu nejpoužívanějších prohlížečů. Klient může výsledný produkt využít libovolně podle vlastního uvážení, SuperKodér ke své práci nevznáší žádné vlastnické nároky a nevyžaduje uvedení autorství.

Službu lze objednat na stránkách http://superko­der.cz pomocí krátkého formuláře. Součástí stránek je semafor, který informuje, zda je v dané chvíli SuperKodér schopen dodržet dodací lhůtu. Po přijetí objednávky klient může zaplatit kreditní kartou nebo ze svého PayPal účtu, čímž je zajištěno ještě rychlejší vyřízení. Alternativně lze platit i převodem na čet eBanky.

Po testovacím období se předpokládá zkrácení dodacích lhůt na šest a dvanáct hodin a pro stálé klienty zahájení prací ještě před obdržením platby.

Revista poskytuje komplexní služby v oblasti podpory internetového podnikání. Od vstupních analýz trhu a konkurence, přes vytvoření marketingové strategie až po tvorbu webových stránek, správu reklamních kampaní nebo optimalizaci pro vyhledávače. Její tým tvoří zkušení odborníci, kteří mají letité zkušenosti s marketingem na internetu.