Hlavní navigace

Již tuto neděli budeme znát vítěze Česko Slovenské SuperStar! Čeká nás rozhodující Grandfinále!

[Tisková zpráva] Nejpopulárnější pěvecká show Česko Slovenská SuperStar jde do finále! Již tuto neděli 5. června 2011 nás čeká napínavý a všemi očekávaný grandfinálový souboj dvou největších favoritů soutěže! Okusit pocit sladkého vítězství však může jen jeden z nich! Kdo to bude, uvidíme v neděli na obrazovce televize Nova od 20 hodin.

Sdílet

Praha, 2. června 2011 – Nejoblíbenější pěvecká show Česko Slovenská SuperStar vrcholí! Již tuto neděli 5. června 2011 budeme poprvé po sedmi letech svědky grandfinálového klání, ve kterém se utkají v pěveckém souboji zástupci obou pohlaví! Grandfinálová dvojice Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec naposledy zazpívají na jednom pódiu jako soupeři a zabojují o divácké SMS hlasy, protože jen ty rozhodnou, kdo se stane absolutním vítězem letošního ročníku soutěže a získá titul Česko Slovenská SuperStar!

Program nedělního Grandfinále bude opravdu pestrý. Čeká nás duet grandfinalistů, poté každý zazpívá svou nejlepší píseň, která zazněla ve finálových kolech, novou píseň podle vlastního výběru a píseň, kterou si vyberou navzájem. Těšit se můžeme také na vystoupení zvláštního hosta večera, legendárního hitmakera a zpěváka Michala Davida, který v přímém přenosu Grandfinále poprvé zazpívá svoji další novou píseň!

Grandfinále již tuto neděli 5. června od 20 hodin na TV Nova

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).