Hlavní navigace

SUSE Linux Enterprise Real Time nyní certifikován a podporován na hardwaru a middlewaru IBM

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 14. srpna 2008 – Společnost Novell oznámila, že systém SUSE Linux Enterprise Real Time 10 je nyní certifikován pro vybraný hardware IBM BladeCenter a podporován middlewarem IBM WebSphere Real Time. Pro zákazníky je to zárukou rychlejšího, spolehlivějšího a předvídatelného provozu zásadních podnikových aplikací. Kombinace realtimeového operačního systému Novellu a javového hardwaru IBM poskytuje podnikům nejvyšší možný výkon a dostupnost pro aplikace s vysokou citlivostí na latenci.

Sdílet

„IBM a Novell společně dodávají ucelená linuxová řešení pro zákazníky, kteří hledají způsoby, jak snížit latenci a zvýšit dostupnost časově citlivých aplikací jejich provozem na certifikovaném a podporovaném open-source systému,“ řekla Inna Kuznetsova, ředitelka Linuxu ve společnosti IBM. „Linux pro provoz v reálném čase umožňuje zákazníkům priorizovat procesy. Jeho hlavní předností je předvídatelná doba dokončení časově citlivých úkolů, jako je například obchodování s deriváty.“

Společnosti čím dál častěji zavádějí Javu jako standard, a to díky jejím výhodám z hlediska přenositelnosti a rychlosti vývoje aplikací. Podniky provozující časově kritické javové aplikace však až donedávna nemohly garantovat plnění nezbytných časových požadavků a měřítek kvality služby. Kombinace hardwaru IBM BladeCenter a middlewaru IBM WebSphere Real Time se systémem SUSE Linux Enterprise Real Time 10 od společnosti Novell je zárukou předvídatelného fungování časově citlivých javových pracovních úloh. Například finanční instituce tak mohou spolehlivě plnit externí i interní závazky vůči zákazníkům.

„SUSE Linux Enterprise Real Time od Novellu je plně podporován v kombinaci s middlewarem WebSphere Real Time a certifikován na vybraném hardwaru IBM BladeCenter,“ řekl Roger Levy, senior viceprezident a ředitel Open Platform Solutions ve společnosti Novell. „Podniky, které vyžadují javové aplikace pro plnění striktních termínů, nyní mají přístup k integrovanému, vyzkoušenému a optimalizovanému vývojovému a spouštěcímu prostředí pro časově kritické úlohy v prostředí Java.“

Ceny a dostupnost
SUSE Linux Enterprise Real Time 10 je k dispozici za doporučenou cenu. Informace o cenách a dostupnosti najdete na adrese www.novell.com/re­altime.

SUSE Linux Enterprise Real Time 10 staví na přednostech platformy SUSE Linux Enterprise. Jako další generace operačního systému pro otevřené podnikové infrastruktury je SUSE Linux Enterprise prvotřídně vyvinutá a maximálně interoperabilní platforma pro kritické aplikace na pracovních stanicích i v datovém centru. Systém SUSE Linux Enterprise Real Time je plně integrován s řešením Novellu pro škálovatelnou správu heterogenních prostředků ZENworks Orchestrator. Kombinace těchto dvou produktů přináší výhody nízké latence aplikací i datového centra. Další informace o řešeních SUSE Linux Enterprise společnosti Novell najdete na webové stránce www.novell.com/li­nux.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).