Hlavní navigace

SUSE Linux pro servery IBM BladeCenter

[Tisková zpráva]

Sdílet

SUSE Linux pro servery IBM BladeCenter

Společnosti Novell a IBM společně nabízejí inovativní možnost implementace podnikových systémů na Linuxu. Nabídku tvoří nový model údržby operačního systému SUSE Linux Enterprise Server společnosti Novell v šasi IBM BladeCenter. Nabídka přináší firmám úsporu až 17 000 dolarů.

V rámci nabídky si mohou zákazníci předplatit údržbu SUSE Linux Enterprise Server pro všechny servery v šasi IBM BladeCenter bez ohledu na typ nebo počet procesorů, což umožňuje snížit náklady a komplikace spojené s nákupem a údržbou Linuxu v prostředí blade serverů.

S tímto jednoduše spravovatelným a flexibilním modelem předplatného mohou zákazníci podle potřeby konfigurovat a rozšiřovat SUSE Linux Enterprise Server v šasi IBM BladeCenter až pro 14 blade serverů se dvěma nebo čtyřmi procesory, aniž by museli kupovat další předplatné na SUSE Linux Enterprise Server. S jediným předplatným operačního systému mohou v jediném šasi libovolně kombinovat blade servery s procesory Intel, AMD a POWER.

Hlavní výhody

  • Zjednodušená údržba – S novým modelem předplatného si zákazník může předplatit údržbu operačního systému na jeden nebo tři roky. Získá tak oprávnění využívat neomezené konfigurace systému SUSE Linux Enterprise Server 9 na jakékoli kombinaci blade serverů v šasi IBM BladeCenter.
  • Zjednodušená implementace – Jednoduchý model předplatného pokrývá všechny podporované hardwarové platformy, tedy servery IBM BladeCenter s procesorovými technologiemi Intel x86, EM64T, AMD64 a POWER.
  • Podstatně nižší náklady – V rámci šasi IBM BladeCenter je zákazník oprávněn přidávat a vyřazovat blade servery, aniž by musel nakupovat a udržovat jednotlivé předplatné na SUSE Linux.

Ceny a dostupnost
Zákazníci si mohou koupit a nainstalovat SUSE Linux pro BladeCenter s předplatným na rok (2 792 Euro) nebo tři roky (6 980 Euro). Tato nabídka je k dispozici od společností Novell a IBM a jejich partnerů od 24. října 2005.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).