Hlavní navigace

Svátek basketbalu na programech NOVA a NOVA sport

[Tisková zpráva] Praha 14. ledna 2011 – Fanoušky špičkového sportu čekají pondělní basketbalové hody. Na sváteční Den Martina Luthera Kinga v pondělí 17. ledna je ve Spojených státech připraven bohatý program basketbalové NBA a užít si ho tentokrát mohou mimořádně i čeští diváci. Program NOVA sport pro ně přichystal dokonce tři přímé přenosy a poprvé v historii bude jeden zápas vysílán živě i na programu NOVA.

Sdílet

Už v 19:05 hodin našeho času se ve slavné hale Madison Square Garden v New Yorku utkají domácí Knicks v pikantním souboji s bývalým týmem svého kouče Mika D´Antoniho Phoenixem a velký souboj spolu svedou dvě superhvězdy, které do loňského roku byly spoluhráči – Amar´e Stoudemire a Steve Nash. Ve druhém utkání ve 22:05 uvidíme mladé týmy Golden State Warriors a New Jersey Nets. Vrcholem basketbalových hodů pak bude souboj dvou špičkových týmů ligy Bostonu a Orlanda ve 2 hodiny a 5 minut středoevropského času.

Toto utkání vysílá kromě stanice NOVA sport i televize NOVA a v dresu nejslavnějšího klubu historie NBA a sedmnáctinásobného šampiona ligy Bostonu se představí takové superhvězdy jako Kevin Garnett, Paul Pierce či Shaquille O´Neal. V dresu Orlanda jim bude čelit dvojnásobný nejlepší obránce ligy Dwight Howard.

Svátek basketbalu – pondělí 17. ledna 2011
19:05 New York-Phoenix – přímý přenos na NOVA Sport
22:05 Golden State-New Jersey – přímý přenos na NOVA Sport
02:05 Boston-Orlando – přímý přenos na TV NOVA a NOVA Sport

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).