Hlavní navigace

Svátek Svatého Valentýna se bude Electro Worldu slavit v modro-červené kombinaci

[Tisková zpráva] „Svatý Valentýn bude mít v prodejnách Electro Worldu modro-červený podtón. Ke svátku Svatého Valentýna jsme připravili výjimečnou nabídku páru elegantních mobilních telefonů NOKIA, které budou k dispozici na našich prodejnách za speciální cenu od 11. do 17. února,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

Sdílet

Milenecké i zamilované páry se mohou obdarovat dvěma mobilními telefony Nokia 3500 ve speciální barevné modro-červené Valentýnské kombinaci.

Za oba mobily zakoupené v páru tak zaplatí zákazníci jen 6490,– včetně DPH. Jedná se přitom o velice slušně vybavené mobilní telefony, které potěší nejednoho milovníka hudby, i milovníka fotografií. Kromě schopnosti přehrávat MP3 soubory a přijímat rádio, dokáže vyfotit Valentýnské okamžiky na 2 megapixelový fotoaparát, zobrazit je na 1,8palcovém displeji a uložit na microSD kartu velikosti až 2 GB. Elegantní konstrukce z pevného kovu a rámem kolem těla telefonu ochrání displej před jeho poškrábáním. Telefon je dále vybaven Bluetooth a miniUSB.

Nabídka je časově omezena od 11. do 17. února 2008.

„Chceme také využít výtečné synergie našich tradičních prodejen a internetového obchodu, který před Vánoci tvořil 5 procent našeho obratu, a nabídneme tuto výjimečnou nabídku nejen na našich prodejnách, ale také na internetovém obchodu www.electrowor­ld.cz,“ poodhalila plány Electro Worldu Anna Rumianová.