Hlavní navigace

SVĚT 2007 JE PLNÝ NOVINEK

[Tisková zpráva] Seriálek NEZNÁMÝ SVĚT 2007 seznámí diváky se zajímavostmi a bizarnostmi zapomenutých míst Země, jako jsou cizí zámořská území, podivné státní útvary, území v EU se speciálním statusem atp.

Sdílet

BUBLINA na konci reportáže obohatí znalosti našich diváků. Věděli jste, že… bermudy jsou na Bermudách uznávaným oděvem byznysmenů, pokud jsou z kvalitního materiálu a pokud k nim máte podkolenky, košili, kravatu a sako? Věděli jste, že… nizozemské království není totéž co Nizozemsko? Nizozemské království se skládá ze tří částí: Nizozemska, Nizozemských Antil a Aruby. Věděli jste, že… ženám hrozí za vstup do mužského státu Athos dva roky vězení?

LIBYJSKÝ DENÍK pro milovníky dobrodružství a cestování připravil reportér televize Prima Pavel Šuba. Tedy – po skončení cesty „Kolem světa za 52 týdnů“ jsou připraveny další zajímavé reportáže z cesty do z libyjské sahary.

Šestičlenná expedice prozradí, jak a s čím se na cestu do Libye připravit, ukáže zajímavosti samotné země, zavede diváky do pouště, dokonce na nejnebezpečnější písečné pohoří Erg murzug atp. Zároveň se dozvíte, jak posádka opravovala v poušti auto, jak se potýkala se zraněním, jak vypadá taková libyjská nemocnice a v neposlední řadě se diváci dozvědí, jak se surfuje na písečných dunách.

V rubrice SVĚTE, DIV SE se mohou příznivci podivovat nad tím, co všechno se může stát a čeho všeho jsou lidé schopni.

Více o tom, co je ve světě nejlepšího k vidění, se dočtete na www.iprima.cz či uvidíte v neděli v 9 hodin na Primě.