Hlavní navigace

Svět 2010 (11. 7. 2010)

[Tisková zpráva] Snášíte špatně tropické teploty? Osvěžte se se Světem 2010! Nabízíme pouze čerstvě vymačkané reportáže!

Sdílet

Volat nebo posílat SMS, to už dnes umí skoro každý. Kostelníci v Itálii ale umějí ještě víc. Už je nebaví tahat za provazy, a tak poledne odbíjejí přes mobilní telefon!

Kromě italských zvonů uslyšíte i vůbec první afghánskou rockovou skupinu! V Kábulu tuhle partičku milují a do čtyř let jim prý budou klečet u nohou i fanoušci v USA. To totiž chtějí vyhrát Grammy!

Pokud byste se ale před rockovým kraválem raději zahrabali někam do země, máme pro vás ideální tip. Nebude to díra, ve které se kdysi schovával Saddám Husajn, ale hotel ve Švýcarsku. Sice nemá ani jednu hvězdičku, zato v něm dostanete snídani až do postele.

Španělsko, nebo Nizozemsko? Kdo se stane mistrem světa ve fotbale, se většina planety dozví až v neděli večer. Svět 2010 vám ale už dopoledne prozradí, v jaké zemi skončí fotbalová trofej pro vítěze. Už tam totiž je a podle všeho se nikam dál nepoveze.

A jelikož bude vedro, půjdeme samozřejmě i do vody… Nebo spíš pod vodu. I se psem. Ve Světě 2010 vás ale čekají i další psí kusy! V neděli 11. července v 9.20 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).