Hlavní navigace

Svět plný války, vody a nebezpečí

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 25. září se od 20.15 mohou diváci Prima Cool těšit na příběh lásky za druhé světové války s názvem Mandolína kapitána Corelliho. V roce 1941 obsadí pobřeží Řecka italská armáda. Kapitán Antonio Corelli bere okupaci jednoho řeckého ostrova jako dovolenou, snaží se, aby vše proběhlo v klidu, a získá si tak přes původní nenávist důvěru místních obyvatel. Vztah s dívkou Pelagiou (Penelope Cruzová) přeroste ve vášnivou lásku. Válka se však zamilovanému páru naléhavě připomíná. Milenci se musí rozhodnout – mají být loajální k své vlasti, nebo svým citům? Film vznikl na základě přepisu úspěšného románu Louise De Berriéres.

Sdílet

Ve 22.40 diváky čeká bujarý humor dalšího dílu ze série teenegarských komedií Prci, prci, prcičky, tentokrát díl číslo 5 s podtitulem Nahá míle. Hlavní postavou je tentokrát Adam Stifler, bratranec nám již známých Steva a Matta, který je stejná nula, jako jeho příbuzní. Tlak vrstevníků donutí Adama přemýšlet o životě, a tak si vyprosí, aby mohl pomáhat na koleji, a dostat se tak blíž k jakýmkoli dívkám. Nečekané eskapády, trapasy a průšvihy všeho druhu na sebe samozřejmě nenechají dlouho čekat.

NEDĚLE – Neděle od 20.15 bude patřit hvězdně obsazenému velkofilmu odehrávajícímu se v postkatastrofické budoucnosti s názvem Vodní svět. Celý svět je po roztátí ledovců zalit vodou, lidstvo přežívá jen na umělých plovoucích atolech. Samotářský mutant (Kevin Costner), který se umí dokonale přizpůsobit prostředí, se seznámí s ženou a její malou dcerkou, která je pokryta zvláštními vytetovanými znaky. Ty údajně vedou k suché zemi. A právě to je důvodem, proč je pronásleduje banda pirátů, vedená krvežíznivým vůdcem Deaconem (Dennis Hopper). Katastrofický rozměr snímku není v reálném světě možný. Na naší zeměkouli není totiž tolik ledu, který by zaplavil takové množství pevniny.

Od 22.40 přijde na řadu pokračování kultovního thrilleru Stopař 2: Čekal jsem. Jima Halseye (C. Thomas Howell) stále pronásledují děsivé události, které se staly v době, kdy se setkal se jistým stopařem. Vrací se proto zpět, aby se s démony vyrovnal a mohl normálně žít. Se svou dívkou Maggie (Kari Wuhrer) cestuje do západního Texasu, kde celá noční můra před časem začala. Jenomže se setkávají s psychopatickým stopařem Jackem (Jake Busey) a klidná vyjížďka se najednou mění v děsivou honbu za přežitím. Scénárista filmu Eric Red prohlásil, že ho k napsání scénáře inspirovala písnička od skupiny The Doors „Riders on the Storm“.