Hlavní navigace

Svět příběhů a fantazie České televize v pražských Arkádách

[Tisková zpráva] Česká televize zve na atraktivní výstavu kostýmů, dekorací a rekvizit od 22. června do 3. července v přízemí pankráckého Obchodního centra Arkády v Praze 4.

Sdílet

Návštěvníci si prohlédnou dekorace vytvořené z kulis, kostýmů a rekvizit na populární televizní témata: zbrojíři a dobové zbraně (dělo, halapartny, brnění, zbraně aj.), kancelář ze seriálu Četnické humoresky, královská komnata (trůn, kostýmy královny, dvorní dámy a mušketýra aj.), pohádkové a seriálové kostýmy (přehlídka šatů a doplňků z pohádek, např. Láska rohatá či Tři životy). Součástí expozice budou kupříkladu dobové kostýmy, v nichž hráli Tomáš Töpfer a Alena Antalová (Četnické humoresky), Hana Maciuchová a Marta Vančurová (Tři mušketýři) nebo Veronika Freimanová (O království z nudlí a štěstí bez konce). Výstavu doplní televizní obrazovky s projekcemi pořadů.

Ve Světě příběhů a fantazie České televize proběhnou autogramiády, rozhovory a setkání s osobnostmi známými z obrazovky České televize, soutěže o ceny pro děti i dospělé, to vše za účasti oživlých postaviček Boba a Bobka, Křemílka a Vochomůrky, Večerníčka a Maxipsa Fíka. Děti mohou využít Dětský koutek s posezením i kobercem na hraní, minikino a LCD televizor s projekcemi večerníčků, pohádek a filmů. Dospělí si ve stánku Edice ČT určitě vyberou ze široké nabídky poutavých knižních titulů, DVD a CD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).