Hlavní navigace

Svět sítí si podává ruce se skupinou serverů Světa hardware

[Tisková zpráva]

Sdílet

Svět sítí si podává ruce se skupinou serverů Světa hardware

Brno, 9. ledna 2003 – Infinity a.s., vydavatel Světa sítí (http://www.in­finity.cz) a ProMON spol. s r.o., vydavatel Světa hardware a dalších internetových periodik (http://www.pro­mon.cz) uzavřeli smlouvu o spolupráci, podle níž se Svět sítí stává členem skupiny serverů Světa hardware.

„Rozšíření skupiny přinese čtenářům další obohacení obsahu Světa hardware v oboru síťových technologií. Toto téma na Světu hardware dosud nebylo zachyceno v rozsahu, který odpovídá jeho důležitosti. Jsme velmi rádi, že jsme se dohodli právě se Světem sítí, známým svým fundovaným přístupem k síťové problematice“ řekl Zdeněk Michálek, ředitel internetových projektů ProMON spol. s r.o.

Infinity sponzoruje provoz a podílí se na tvorbě náplně odborného serveru Svět sítí od roku 2000. „Spolupráce s vydavatelstvím ProMON nám uvolní ruce pro další rozvoj serveru a jeho obsahu,“ uvedl Luboš Klaška, šéfredaktor Světa sítí. „Od členství ve skupině Světa hardware si slibujeme i větší objem reklamy na našem serveru“.

O firmě ProMON spol. s r.o.

Jako internetové vydavatelství funguje společnost ProMON s.r.o od poloviny roku 2001, kdy převzala časopis Svět hardware, jeden z předních českých odborných serverů. V listopadu roku 2001 pak společnost spustila další internetový server, Svět PDA, který se v krátké době stal jedním z nejčtenějších ve své oblasti. ProMON spol. s r.o. se specializuje i na dodávky rozsáhlých systémů pro obchodování na Internetu a internetových redakčních systémů.

O firmě Infinity a.s.

Infinity a.s. se sídlem v Pardubicích je dodavatelem komplexních služeb v oboru informačních technologií – od systémové integrace, přes implementaci ERP systému SAP R/3, outsourcing, e-commerce, softwarová řešení, až po přenosy dat a hlasu a další individuální projekty. Společnost má vlastní zákaznické dohledové centrum a pobočky v Praze, Brně a Olomouci. V roce 2001 získal majoritní podíl ve společnosti Infinity a.s. největší maďarský poskytovatel řešení společnost Synergon Informations Systems plc. Společnost Infinity také získala certifikát systému jakosti dle normy ISO 9001:2000.