Hlavní navigace

Světová premiéra pořadu Vím, cos dělal v pátek startuje již tuto neděli na Primě

[Tisková zpráva] V neděli uvidíte, co dělala v pátek mladá sympatická učitelka z Plzně. Zatím to nevíte, stejně jako to neví ona. Jak je ale možné, že to neví? Byla opilá nebo trpí ztrátou paměti? „Bé“ je správně, ale za její amnézii nemůže šok či nehoda, ale hypnóza, do které ji uvedl klinický psycholog Jiří Zíka. Kateřina Benýšková je totiž první soutěžící v zábavné a zcela originální show Vím, cos dělal v pátek o 50 tisíc korun.

Sdílet

PhDr. Jiří Zíka umí Kateřinu zhypnotizovat a také dokáže, že na všechno, co ve stavu hypnózy prováděla, zapomene. Kateřina Benýšková je učitelka českého jazyka, která trpí silnou arachnofobií. Má ráda divadlo, děti, zvířata a historický šerm, momentálně je bez práce, ale ráda by pracovala s dětmi i nadále. Ale kam myslíte, že šla nakoupit gumu před hodinou geometrie? To budete koukat… Umí jako češtinářka vůbec vyjmenovaná slova? Normálně ano, ale může si tím být jistá, když přijde na řadu hypnóza?

Pro diváky, kteří mají o hypnóze jen mlhavou představu, bude velkým překvapením, jak přesvědčivě se chová hypnabilní člověk ve stavu transu. Účastníci si zase prozkoušejí, jak dobře znají sami sebe. Pokud soutěžící v bdělém stavu správně zodpoví pět otázek na to, jak se choval a rozhodoval, když byl zhypnotizován, má šanci vyhrát 25 tisíc. Když se strefí i v šesté, prémiové otázce, dosavadní výhra se zdvojnásobí. Jak bude úspěšná Kateřina a jak podle ní vypadá učitel národů? Nenechte si ujít světovou premiéru pořadu Vím, cos dělal v pátek již tuto neděli 8. března ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).