Hlavní navigace

Svůj Profil na službě Lide.cz už má více jak milion uživatelů

[Tisková zpráva] Nejnavštěvovanější komunitní služba českého internetu Lide.cz na Seznamu zaznamenala na konci března malý rekord. Více než milion uživatelů si tady nastavilo svůj vlastní Profil. Každou jednu hodinu roste tento počet o desítky dalších.

Sdílet

Profily slouží uživatelům Lide.cz k představení sama sebe ať už v seznamce, nebo na chatu, případně na dalších službách (propojení také na Hry.cz apod.). Díky profilům se uživatelé dozvídají jeden o druhém informace o věku, vzhledu, zájmech i partnerských preferencích. Například ve středu 28. března se pomocí Profilů představuje 469 951 mužů a 540 267 žen.

S využitím nových funkcionalit na Profilech uživatelé rádi hodnotí jeden druhého, posílají si známky i nabídky k seznámení. Na Profilu najdou i aktuální informace o tom, zda jejich kamarád zrovna chatuje a ve které místnosti nebo kdy naposledy se na Lide.cz přihlásil.

Na Profil mohou ostatní přátelé poslat vzkaz, nebo si vybraný profil nastavit do svého mobilu. Službu zatím podporují operátoři O2 a Vodafone, v budoucnu přibudou i další.

Začátkem března Seznam přidal na Profily možnost nastavit si vlastní skin (vzhled) Profilu tak, aby byl uživateli blízký a co nejlépe ho představil. Této novinky za pár dnů využilo více jak 260 tisíc uživatelů a jejich počet stále stoupá. Tvorba vlastního skinu uživatele viditelně baví a někteří své verze do Seznamu posílají.

Začátkem prosince loňského roku Seznam vyhlásil soutěž o nejlepší skin a cenu pro první tři nejlepší práce stanovil na 100 tisíc korun. Hodnotí je sami uživatelé a tak lze už teď tipovat ty tři nejoblíbenější. Výsledky budou oznámeny 25. května letošního roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).