Hlavní navigace

Sweex Europe B.V. otvírá lokální zastoupení v Polsku

[Tisková zpráva] Brno/Delft, 30. listopadu 2010 – Holandská společnost Sweex Europe B.V. otevřela 4. listopadu 2010 svoje oficiální zastoupení pro střední Evropu v polské Vratislavi. Sweex Polsko reflektuje ambice a růst společnosti Sweex Europe B.V. jako celoevropské společnosti a zároveň potvrzuje vzrůstající význam regionu střední Evropy. Zastoupení v Polsku je vůbec první pobočkou založenou mateřskou společností.

Sdílet

„Zastoupení v Polsku jsme se rozhodli otevřít proto, abychom byli schopni rychle reagovat na potřeby našich zákazníků a regionálního vývoje. Střední Evropa se rozvíjí obrovskou rychlostí a je nevyhnutelné být na tento růst připravený a umět flexibilně reagovat. Obchodní a marketingové aktivity ve střední Evropě budou od teď řízené z Polska a koordinované s centrálou v Holandsku. To nám umožní poskytovat lepší služby našim zákazníkům. Zároveň tím potvrzujeme skutečnou důvěru v tento region a naše odhodlání dlouhodobě do něj investovat,“ řekl Michal Lepich, Area Manager Central Europe.

„Zastoupení v Polsku je zodpovědné za všechny obchodní a marketingové záležitosti ve střední Evropě. Logistika a fakturace poběží jako dosud prostřednictvím Holandska. Neotvíráme v Polsku žádné distribuční centrum a naše produkty budeme i nadále prodávat prostřednictvím existující sítě partnerů. Lokální zastoupení má sloužit podpoře distributorů a resellerů. Značka Sweex má v tomto regionu značnou perspektivu rozvoje a díky našemu lokálnímu zastoupení a s podporou našich partnerů očekáváme v nejbližších letech její významné posílení,“ prohlásil Hans Hello, CEO Sweex Europe B.V.