Hlavní navigace

Sweex GO Stereo Speaker Bar: pořádný zvuk z malého reproduktoru

[Tisková zpráva] Brno, 8. 10. 2010 – Nizozemský výrobce lifestylové elektroniky a IT doplňků, společnost Sweex, uvádí na český a slovenský trh přenosný reproduktor Go Stereo Speaker Bar. Elegantní reproduktor vás překvapí svým zvukem. I přesto, že novinka působí na první pohled křehce, umožní vám skvělý posluchačský zážitek. Zvuk je čistý a silný i díky zabudovanému 3,5palcovému subwooferu.

Sdílet

Nový reproduktor Sweex Go Stereo Speaker Bar má ideální předpoklady stát se vaším nerozlučným společníkem, ať už půjdete kamkoli. Je lehký, skladný a může být napájen jak klasickými bateriemi, tak i pomocí USB kabelu.

Reproduktory můžete propojit nejen s počítačem nebo notebookem, ale také s vaším media playerem nebo smartphonem. Díky tomu dokážete snadno sdílet vaši oblíbenou muziku kdekoli a s kýmkoli budete chtít.

Speciální ochranná vrstva chrání Sweex Go Stereo Speaker Bar před kontaktem s magnetickými poli jiných spotřebičů. Nemusíte se tak bát, že by došlo k rušení jejich výkonu. Ovládání je v duchu designu všech produktů Sweex co nejjednodušší – na ovládacím panelu naleznete elegantní tlačítka k ovládání hlasitosti a zapnutí a vypnutí reproduktorů. Na trhu se objeví model ve třech barevných variantách – v černé, bílé a stříbrné barvě.

Sweex poskytuje na výrobek standardní dvouletou záruku. Pokud však produkt online registrujete, je záruční doba automaticky prodloužena o dalších 10 let. Více informací o záruce naleznete na stránkách: www.sweex.com/12y­earwarranty. Doporučené koncová cena je 619 Kč.