Hlavní navigace

Switche ZyXEL řady „Metro Ethernet“ získaly jakostní certifikaci MEF stupně 1 (Tier One)

[Tisková zpráva] Switche Metro Ethernet vyráběné společností ZyXEL Communications Corp. úspěšně podstoupily tři obtížné testy a získaly jakostní certifikaci stupně 1 (Tier One). Switche ZyXEL řady M Carrier Ethernet MGS-3712/MGS-3712F a MES-3728 splnily standardy třídy carrier pro Ethernet Private Line (EPL), Ethernet Virtual Private Line (EVPL) a Ethernet LAN (E-LAN) organizace Metro Ethernet Forum (MEF) a získaly certifikát kompatibility MEF-9 a MEF-14. Tato certifikace kompatibility se třemi technickými standardy potvrzuje, že přepínací technologie ZyXEL pro Carrier Ethernet splňuje jakostní standardy Tier One.

Sdílet

Metro Ethernet Forum je globální průmyslovou aliancí, jejímiž členy je více než 145 aktivních zástupců průmyslových skupin z oblasti Carrier Ethernet. Toto fórum vyvíjí technické specifikace a realizační dohody, jejichž cílem je zvýšit interoperabilitu mezi zařízeními třídy Carrier Ethernet. Program fóra MEF umožňuje poskytovatelům služeb činit informovaná rozhodnutí a snižovat obchodní rizika při nasazování nových zařízení. Dalším cílem programu je snížení nákladů, zkrácení času na zkoušení nových výrobků a podpora schopnosti rychle reagovat na nové požadavky služeb dodávaných technologií Carrier Ethernet.

Switche ZyXEL Ethernet jsou kompatibilní se standardy MEF. Certifikace dokládá, že přístroje ZyXEL MGS-3712/MGS-3712F a MES-3728 splňují nejenom testovací standardy pro technologii EPL, ale rovněž testovací standardy pro EVPL a Ethernet LAN E-LAN.

„Mimořádná kvalita Ethernetových výrobků ZyXEL je oceňována vedoucími poskytovateli služeb, jako např. CHT (Chunghwa Telecom), již dlouhá léta,“ říká Martin Bratičák ze ZyXELu. „Tato certifikace znovu potvrzuje, že naše technologie Ethernet splňuje náročné požadavky operátorů při výstavbě a rozvoji sítí Carrier Ethernet.“

Martin Bratičák tvrdí, že poskytovatelé služeb hledají snadno realizovatelné řešení třídy carrier, které je inteligentní a současně bude minimální z hlediska kapitálových investic. „Ethernetové switche třídy M firmy ZyXEL nabízí flexibilitu z hlediska síťové architektury a inteligentní mechanismus pro dodávku služeb, a tím pomáhají našim klientům vybudovat škálovatelné a spolehlivé metro sítě se zaměřením na dodávku služeb.“