Hlavní navigace

Switchněte na vyšší rychlost a získáte slevu 25 %

[Tisková zpráva] Společnost ZyXEL přichází s jedinečnou nabídkou, jak si výhodně pořídit zařízení z nové řady Gigabit Switchů, a navíc k tomu získat řadu výhod. ZyXEL totiž nabízí revoluční switch šrotovné!

Sdílet

Jednoduše vrátíte jakékoliv z následujících 19’’ zařízení (24 Port 10/100 Switch, 48 Port 10/100 Switch, 24 Port Gigabit Switch) od ZyXELu či konkurence, nebo doložíte-li certifikát o ekologické likvidaci a obratem obdržíte 25 % slevu na nákup nové řady Gigabit Switchů od ZyXELu.

S novým Gigabit Switchem od ZyXELu však nezískáte jen výraznou slevu, ale také produkt, který je na absolutní špičce ve své kategorii. Vaše počítačové sítě díky němu budou disponovat velmi vysokým výkonem. K novému switchi patří navíc samozřejmě kompletní technická podpora a aktualizace firmwaru zcela zdarma. To vše je podtrženo zárukou na 5 let.

O společnosti ZyXEL
ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).