Hlavní navigace

SWS a.s. uvádí na trh notebooky a PC pod značkou Ergo

[Tisková zpráva]

Sdílet

SWS a.s. uvádí na trh notebooky a PC pod značkou Ergo

Slušovice, 1. října 2004 – SWS a.s. Slušovice, přední český distributor informačních technologií oznamuje, že počínaje dnem 01.10.2004 začíná dodávat na český trh notebooky a PC pod značkou „Ergo“.

Notebooky značky Ergo jsou úspěšně prodávány na evropském trhu již patnáct let společností Ergo Software GmbH, Division Computer & Systems se sídlem v německém Waidhausu. Krédem dlouholetého úspěchu této společnosti je výroba individuálně konfigurovatelných notebooků vlastní značky s použitím komponentů špičkové kvality.

Všechny typy notebooků značky Ergo řady Unitek využívají nejmodernější technologii mobilních procesorů Intel (Pentium M, Celeron M). Notebooky nabízejí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou ideální pro uživatele, kteří si cení vysoké kvality, výkonu, rozšiřitelnosti a mobility v práci i v domácím prostředí a to vše za bezkonkurenční ce­nu.

Současně s notebooky začíná SWS a.s dodávat na český trh také vlastní PC pod značkou Ergo. PC budou zaměřeny na všechny segmenty trhu: domácnosti, kanceláře i pro multimediální využití. U těchto modelů má zákazník možnost výběru PC založeného na bázi prvotřídních značkových komponentů, které zaručují důležité vlastnosti ve všech oblastech využití, jako systémové zabezpečení, stabilitu a spolehlivost.

Záruční a pozáruční servis notebooků i PC zajišťuje SWS a.s. ve svém autorizovaném servisním centru. SWS a.s. nabízí vlastní on-line konfigurátor PC a notebooků, se kterým si mohou zákazníci sestavit a objednat individuální konfigurace sestav podle vlastních přání a požadavků. Technické detaily, obrázky, konfigurátor a podrobné informace o záručním a pozáručním servisu, budou k dispozici na webových stránkách http://www.er­gocomputer.cz.

Kontakt:

Stanislav Skalička
Obchodní ředitel SWS a.s.
Tel.: 577 640 121
e-mail: sskalicka@sws.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).