Hlavní navigace

Sybase oznamuje uvedení Sybase PowerBuilder 11 pro .NET

[Tisková zpráva] PRAHA, 25. června 2007 — Společnost Sybase, Inc., vedoucí poskytovatel podnikových infrastruktur a mobilního software, představila novou generaci špičkového 4GL nástroje pro rychlý vývoj aplikací (Rapid Application Development – RAD). PowerBuilder 11 využívá svoje silné stránky v oblasti rychle se rozvíjejících datových aplikací potřebných pro zásadní podnikové funkce a zároveň nabízí nejjednodušší a nejefektivnější způsoby nasazení těchto aplikací na platformě .NET.

Sdílet

PowerBuilder 11 zásadně zjednodušuje nasazení na platformě .NET a je součástí záměru společnosti Sybase poskytnout robustní podporu pro tuto platformu. Verze PowerBuilder 11 nabízí vývojářům potřebnou flexibilitu pro nasazení aplikací na platformě .NET Windows®, stejně jako možnost vývoje tradičních klientských aplikačních serverů a webových služeb.

PowerBuilder 11 pokračuje v podpoře integrace s prostředím j2EE™ a aplikacemi Win32®. Integrace s předními vývojářskými platformami přináší mnohem otevřenější, flexibilnější prostředí pro vývojáře s požadavky na heterogenní platformy. PowerBuilder také nabízí vyšší produktivitu díky méně náročnému a komplexnímu kódování a kratším vývojářským cyklům v porovnání s aplikacemi budovanými na nástrojích úrovně 3GL.

„Nové funkce PowerBuilderu 11 dávají našim zákazníkům možnost využít nástroje, které již používají a zároveň je mohou transformovat do podoby, která pomůže řešit okamžité i budoucí požadavky jejich obchodních aktivit“, říká David Tong, technický vicepresident společnosti Sybase. „Rychlost a flexibilita nástroje PowerBuilder znamená, že zákazníci mohou vyvíjet obchodní aplikace zásadního významu tak, aby bylo možné je kdykoli a kdekoli využít.“

Nový PowerBuilder 11 zahrnuje následující funkce:

  • Nasazení NVO objektů (Non-visual Objects) aplikace PowerBuilder jako doplňků .NET a aplikací .NET Smart Client
  • Nasazení NVO objektů v podobě webových služeb a PowerBuilder aplikací na webu s rychlým využitím ASP.NET
  • Podpora pro Microsoft® SQL Server™ SNC a Oracle® 10g RAC
  • Možnost použití webových služeb jako zdroje dat pro DataWindows®