Hlavní navigace

Sybase přichází na trh s RFID ENTERPRISE 2.0

[Tisková zpráva] Jde o komplexní systém pro správu RFID dat a zařízení v inovativní, na služby orientované formě.

Sdílet

Praha, 27. března 2006 – Společnost Sybase, přední dodavatel podnikové infrastruktury a mobilního software, oznámila uvedení RFID Enterprise 2.0, komplexního systému pro správu a integraci RFID dat. Firmám umožňuje naplňovat požadavky na design, nasazení a integraci, dané použitím RFID v podnikové sféře. Kromě funkcí pro správu sítě a zařízení, RFID Enterprise 2.0 nabízí multifunkční integrované vývojové prostředí, které podporuje organizování obchodních metod, pravidla a transformace, monitorování obchodních aktivit a notifikační funkce, jako jsou alarmy a hlášení.

RFID Enterprise 2.0 je navrženo tak, aby zákazníkům umožnilo dosáhnout více než jen strategických cílů RFID projektů. RFID Enterprise 2.0 umožňuje dosáhnout transformace obchodu prostřednictvím datových služeb, které jim dovolí integrovat, analyzovat, řídit a navrhovat systémy a data způsobem orientovaným na služby. Sybase RFID Enterprise 2.0 využívá své špičkové technologie pro řízení obchodních procesů a integraci, a zahrnuje:

  • Seskupování zařízení pro lepší správu a škálovatelnost.
  • Podporu různých protokolů, které se v rámci zpracování RFID standardně používají, včetně dekódování nasnímaných dat či dat pro zápis na RFID štítky.
  • Uživatelské rozhraní a aplikační jádro od společnosti Eclipse pro směrování událostí, transformace zpráv, návrh služeb, obchodního procesu a monitoringu obchodních aktivit.

Vysoce výkonný systém pro správu kritických databází. Ten zahrnuje kódování dat zapisovaných na disk, inteligentní oddíly a patentovanou technologii zpracování databázových dotazů. Technologie přináší výrazné zvýšení výkonu a umožňuje současnou správu strukturovaných i nestrukturovaných dat s důrazem na XML dokumenty.

RFID data se stávají strategickými, pokud je lze efektivně integrovat, spravovat a analyzovat v souladu se zbytkem datové architektury. První úkol je nasadit a spravovat síť tak, aby se zoptimalizoval sběr dat. Integrující software vystavěný kolem architektury orientované na služby (Service-Oriented Architecture – SOA) je podstatný pro integraci RFID dat se stávajícími systémy a poskytuje projektové nástroje a aplikační jádro, které zabezpečí návrh, správu, organizaci a monitorování obchodního procesu. Masivní objem dat generovaných v RFID aplikacích vyžaduje v neposlední řadě také špičkovou databázi, která je efektivně zabezpečena a doplněna dohledovými a alytickými nástroji. Sybase nabízí kompletní systém pro práci s RFID, který splňuje všechny tyto požadavky.

Dostupnost
RFID Enterprise 2.0 je v tuto chvíli již dostupný na českém trhu a můžete jej zakoupit u společnosti Sybase nebo u obchodních partnerů.