Hlavní navigace

Sybase Software a Urbana Technologies společně prezentují své produkty

[Tisková zpráva] PRAHA, 9. ledna 2007 — Společnosti Sybase Software, s. r. o. (Sybase) a Urbana Technologies, s. r. o. (Urbana) se rozhodly společně prezentovat své produkty Sybase IQ a Business Objects (BO) jako ucelené zákaznické řešení. Sybase IQ a BO. Jako plně komplementární produkty dohromady velice dobře fungují a umožňují tak koncovému uživateli jednoduchou a přehlednou práci s daty a datovými sklady. Na zahraničních trzích má tento model úspěch, firmy nyní chtějí jeho výhody nabízet také českým společnostem.

Sdílet

Prohloubením spolupráce získávají společnosti Sybase i Urbana další možnost oslovování potenciálních zákazníků a svým stávajícím klientům nyní mohou nabídnout ještě komfortnější práci s daty. „Kombinace Sybase IQ a BO je na zahraničních trzích již poměrně úspěšná, a proto bychom chtěli její výhody nabízet i uživatelům v ČR. Uživatelské benefity chceme srozumitelnou a přijatelnou formou představit především přímým uživatelům datových skladů, zejména managementu velkých společností,“ vysvětlil Vlado Vavroch, generální ředitel Sybase.

„Díky unikátní architektuře Sybase IQ, která ve svém důsledku bezprecedentně zrychluje odezvu při práci s daty, je velmi snadné výsledky zpracovávat v nástrojích BO. Výstupy pro potřeby analytiků a managementu je pak možno zobrazovat do podoby pestré škály grafů, tabulek či netradičních grafických variací. Následně je možné je distribuovat ve veřejných formátech HTML či RTF a PDF širokému okruhu uživatelů,“ přiblížil Marek Zavadil, marketingový manažer společnosti Urbana a dodal:“ Při spolupráci se společnostmi Sybase a Urbana zákazníci získají kvalitní a praxí prověřený informační systém, který jim napomůže ke správnému rozhodování.“

V nadnárodním měřítku byla spolupráce Sybase a Urbana navázána již v roce 2000. Je zaměřena především na problematiku datových skladů a analytické práce s daty. Řešení pro datové sklady je jednou z nejsilnějších stránek produktového portfolia společnosti Sybase a ve spojení s BO přináší zákazníkovi zcela unikátní nástroj k vytěžení informačního bohatství.