Hlavní navigace

Symantec představil nového Territory Account Managera pro Českou republiku

[Tisková zpráva] Symantec představil nového Territory Account Managera pro Českou republiku. Petr Vojáček má na starost péči o stávající zákazníky Symantec v Praze, středních a východních Čechách a na Moravě. Zároveň jeho cílem je získávání nových zákazníků, a to zejména z řad velkých společností, které hledají řešení pro bezpečnost, dostupnost nebo zálohování.

Sdílet

Petr Vojáček (31 let) se v oblasti IT pohybuje od roku 2004 a prošel nejprve technickými pozicemi jako softwarový specialista a později začal působit na obchodních pozicích. Do společnosti Symantec přišel z TouchWARE s.r.o., kde pracoval jako obchodní ředitel.

„Rád bych využil svých schopností a dobrých kontaktů k rozvíjení nových obchodních příležitostí. Potenciál vidím zejména v užším kontaktu s partnery a zákazníky Symantecu a hledání nových příležitostí. Můj cíl je jasný, upevnit pozici společnosti Symantec na českém trhu. Nástup na novou pozici vidím i jako příležitost k osobnímu rozvoji a dalšímu prohlubování pracovních zkušeností,“ říká Petr Vojáček, Territory Account Manager společnosti Symantec.

Petr Vojáček vystudoval obor ekonomie a informační inženýrství na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Mezi jeho záliby patří kromě IT zejména četba, hra na kytaru a sport (fitness, basketbal a bojové sporty).