Hlavní navigace

Symantec spustil oficiální českou stránku na Facebooku: „Norton CZ - ochrana před počítačovou kriminalitou“

[Tisková zpráva] Praha – 10. listopadu 2010 – Tým Norton společnosti Symantec (Nasdaq: SYMC) spustil svou oficiální českou stránku na Facebooku – „Norton CZ – ochrana před počítačovou kriminalitou“. Internetové hrozby jsou stále rafinovanější a počítačoví zločinci hledají nové způsoby, jak z uživatelů vylákat citlivá data. Cílem stránek je proto informovat uživatele o nových možnostech ochrany počítačů, mobilních telefonů, ale i dalších zařízení s připojením k internetu. Na stránkách budou průběžně zveřejňovány také aktuální hrozby a záludné techniky počítačových zločinců. Fanoušci se mohou těšit i na zajímavosti z oblasti ochrany rodiny online, zálohování nebo vyladění počítače. Předpokládány jsou i atraktivní soutěže o produkty Norton.

Sdílet

„Uživatelům poskytujeme nejlepší současnou ochranu před digitálními hrozbami. Ale zároveň je důležité uživatele informovat o nových hrozbách a nekalých praktikách počítačových zločinců. Je potřeba mít neustále na paměti, že na každém kliku záleží. Na našich stránkách budou zajímavé tipy a triky i ukázky ze života, jak takové počítačové útoky vlastně vypadají,“ říká Vladimír Špička, obchodní ředitel týmu Norton společnosti Symantec. 

Tým Norton společnosti Symantec nedávnouvedl na trh aplikaci Norton AntiVirus 2011 a sadu Norton Internet Security 2011, která jako jediná dosáhla 100% bodového hodnocení ochrany v novém nezávislém testu společnosti Dennis Labs. Produkty Norton 2011 znovu potvrzují závazek týmu Norton vytvářet v rámci boje proti počítačové kriminalitě nejrychlejší a nejefektivnější bezpečnosti produkty na trhu. Produkty Norton využívají nejnovější bezpečnostní technologie založené na ověřování pověsti programů. Okamžitě kontrolují, kdy a kde programy vznikly, a identifikují a zničí veškeré nové škodlivé programy nezávisle na tom, jaký prohlížeč, instant messenger či program ke sdílení dat používáte. Produkty tak překonávají špičkový výkon předchozích verzí a existující standardy ochrany. Tým Norton jde ještě dále a spotřebitelům poskytuje bezplatný nástroj Norton Power Eraser určený k agresivnímu vyhledávání a odstraňování falešných antivirových neboli „scarewarových“ aplikací. 

O produktech Norton společnosti Symantec

Produkty Norton společnosti Symantec chrání spotřebitele před počítačovou kriminalitou pomocí technologií, jako je antivirová ochrana, ochrana před spywarem a ochrana před phishingem, a současně mají nízké nároky na systémové prostředky. Společnost poskytuje také služby, například zálohování online, vyladění počítače a ochranu rodiny online. Staňte se fanouškem týmu Norton v síti Facebook na adrese www.facebook.com/nor­ton a sledujte náš mezinárodní informační kanál @NortonOnline na webu Twitter. PR pro Velkou Británii můžete sledovat na webu Twitter na adrese twitter.com/nor­tonpruk 

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá  světové prven­ství v poskyto­vání softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).