Hlavní navigace

Společnost Symantec jako jedna z prvních získává statut VMware Ready Data Protection pro systém VMware vSphere 4

[Tisková zpráva] Praha – 8. září 2009 – Společnost Symantec Corp. oznámila, že jako jeden z prvních výrobců získala statut VMware Ready Data Protection, který svědčí o úspěšné integraci produktů Symantec Backup Exec, NetBackup a NetBackup PureDisk s operačním systémem VMware vSphere 4. Aby vyhověla testovacím kritériím programu VMware Ready Data Protection, společnost Symantec splnila specifické předpoklady a požadavky na interoperabilitu, které zajišťují optimalizaci jejích řešení pro prostředí VMware. Statut VMware Ready Data Protection poskytuje zákazníkům záruku, že software Backup Exec 12.5 Agent for VMware vSphere 4, NetBackup 6.5.4 a NetBackup PureDisk 6.5 prokázal kompatibilitu s platformou VMware, což organizacím přináší omezení rizik a snížení integračních nákladů.

Sdílet

„Získáním statutu VMware Ready Data Protection společnost Symantec prokazuje své hluboké odhodlání pomáhat organizacím řešit problémy v oblasti správy informací poskytováním řešení ochrany dat s prověřenou integrací a interoperabilitou s operačním systémem VMware vSphere 4,“ řekl Parag Patel viceprezident společnosti VMware pro aliance. „Účast společnosti Symantec v programu VMware Ready Data Protection posiluje současný vztah společností VMware a Symantec a úspěšná integrace našich řešení svědčí o odhodlání obou společností pomáhat zákazníkům lépe chránit důležitá data.“

Software Backup Exec a NetBackup zrychluje zálohování a obnovení informací uložených ve virtuálních počítačích. Technologie granulárního obnovení (v patentovém řízení) společnosti Symantec umožňuje, aby software Backup Exec a NetBackup využíval jednoprůchodovou záložní bitovou kopii celého hostovaného virtuálního počítače. Díky tomu může jednou uložit záložní informace a obnovit cokoli, včetně celého virtuálního počítače, jednotlivých souborů virtuálních disků a jednotlivých souborů a složek uvnitř souborů virtuálních disků. Tato jedinečná schopnost vede až k 50% zmenšení záložních úložišť, která jsou zapotřebí pro prostředí VMware, a další úspory lze získat využitím technologie deduplikace společnosti Symantec, která je v současné době k dispozici v softwaru NetBackup a podle plánu bude koncem roku k dispozici v softwaru Backup Exec. V nedávném nezávislém výkonovém testu zajistil software Backup Exec a NetBackup lepší zálohování a obnovení ve virtuálních prostředích než produkty jiných výrobců.

„Společnost Symantec poskytuje komplexní a efektivní řešení pro správu informací a jsme hrdi na to, že jako jedna z prvních společností dodáváme řešení ochrany dat optimalizovaná pro systém VMware vSphere 4,“ řekl Pat Hanavan, vice president of product management, Symantec Information Management Group. „Statut VMware Ready Data Protection dává organizacím jistotu, že při testování řešení ochrany dat Symantec byla použita přísná kritéria stanovená společností VMware a že tato řešení jsou optimalizovaná pro virtuální infrastrukturu společnosti VMware.“

Společnost Symantec dodává špičková řešení pro správu informací, která pomáhají organizacím všech velikostí spravovat fyzická i virtuální prostředí pomocí jednoho řešení, které se snadno používá a rozšiřuje možnosti správy.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).