Hlavní navigace

Symbol Technologies a Wincor Nixdorf zahájili spolupráci v oblasti mobilních řešení

[Tisková zpráva] Wincor Nixdorf rozvíjí firemní mobilní řešení pro obchod a bankovnictví

Sdílet

Praha; 6. února 2006 – Společnosti Symbol Technologies, Inc., „The Enterprise Mobility Company™“, a Wincor Nixdorf, přední evropský dodavatel IT řešení a služeb, dnes oznámily, že společnost Symbol udělila společnosti Wincor Nixdorf status PartnerSelect Premier Solution Partner. Program PartnerSelect společnosti Symbol má pomáhat zvyšovat příjmy i rentabilitu jejím distribučním partnerům. Členstvím v programu Symbol PartnerSelect se Wincor Nixdorf zapojuje do partnerské skupiny vybraných společností, které podporují technologie, inovace a rozsáhlé portfolio produktů společnosti Symbol, aby pomohly svým zákazníkům dosáhnout nových úrovní efektivity, produktivity a ziskovosti.

Wincor Nixdorf může nyní nabízet kompletní firemní mobilní řešení spojením klíčových technologií Symbol, které zahrnují pokročilé snímání dat (snímače čárových kódů a RFID), mobilní počítače, bezdrátovou síťovou infrastrukturu a systém správy mobilních zařízení Mobility Services Platform (MSP), se svými znalostmi, aplikacemi, službami a podnikatelskými strategiemi v sektorech obchodu a bankovnictví.

„Wincor Nixdorf byl po mnoho let lídrem obchodního sektoru v celé Evropě. Zapojení do partnerského programu Symbol PartnerSelect napomůže nejen dalšímu posílení naší pozice, ale umožní nám také rozšířit naše schopnosti dodávat řešení pro podporu distribučních a zásobovacích řetězců pro naši stávající zákaznickou základnu,“ řekl Jürgen Wilde, hlavní viceprezident a člen výkonné rady Wincor Nixdorf. „Hlavním cílem Wincor Nixdorf je poskytovat komplexní řešení našim zákazníkům. To je také důvod, proč jsme se stali partnery společnosti Symbol. Můžeme tak nyní dodávat kompletní firemní mobilní řešení.“

„Symbol poskytuje kompletní firemní řešení, která jsou používána tisícovkami společností po celém světě. Úspěšné zavedení firemních mobilních řešení vyžaduje důkladné znalosti a zkušenosti v dané oblasti trhu,“ řekl Jeremy Butt, hlavní provozní ředitel distribuce pro oblast EMEA. „Wincor Nixdorf je za mnoho let spolupráce naším přirozeným partnerem. Těší nás, že se stali členem programu Premier Solution Partner, protože mají hluboké znalosti obchodních a distribučních trhů.”

O společnosti Symbol Technologies:
Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com.

O společnosti Wincor Nixdorf
Wincor Nixdorf je jedním z předních světových dodavatelů IT řešení pro banky (bankovnictví pro privátní klienty) a obchodníky. Rozsáhlé portfolio společnosti, obsahující hardwarové produkty, software, konzultační, servisní a další služby, se zaměřuje na snížení nákladů a složitosti obchodních operací na pobočkách firem a zároveň zlepšení služeb zákazníkům. Společnost měla k 30. září 2005 celkem 7 000 zaměstnanců a čistý příjem za poslední fiskální rok 1 744 miliony €. Wincor Nixdorf působí ve více než 90 zemích a má svoje vlastní pobočky v 31 z nich. Z hlediska dodávek bankomatů (podle vlastního odhadu) a dodávek programovatelných elektronických pokladních systémů (ePOS) (zdroj: Clarendon Report, duben 2004), je Wincor Nixdorf jedním ze tří předních světových dodavatelů. Měřeno objemem dodávek programovatelných ePOS systémů se držíme na prvním místě v Evropě. Hlavní výrobní závody jsou v ústředí společnosti ve městě Paderborn v Německu a v Singapuru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).