Hlavní navigace

Symbol Technologies představuje nový odolný handheld počítač

[Tisková zpráva]

Sdílet

Symbol Technologies představuje nový odolný handheld počítač pro mobilní systémy firem

Praha – 17. ledna 2005 – Společnost Symbol Technologies, Inc. (NYSE:SBL), the Enterprise Mobility Company, dnes představila nový nástroj pro podnikovou mobilitu zaměřený na odvětví maloobchodu, dopravy a logistiky. Nový handheld MC3000 představuje malý, lehký, velmi ergonomický a odolný mobilní počítač, který byl vytvořen pro společnosti, které chtějí zvýšit svoji produktivitu a flexibilitu u aplikací pro zachycování dat v prodejnách i uvnitř firem. Nový handheld MC3000 je postaven na nejnovějším procesoru Intel Xscale a má intuitivní výpočetní platformu Microsoft Windows CE .NET.

Vysoce ergonomický design počítače MC3000 a jeho soubor funkcí společně se softwarem pro správu mobility činí z přístroje MC3000 spolehlivé, nákladově efektivní řešení pro maloobchodní pracovníky, kteří provádějí úkoly jako doplňování zásob, kontrola cen, výdej/příjem ve skladu a další činnosti náročné na snímání (skenování). Přístroj MC3000 může být také použit pro zvýšení produktivity pracovníků, kteří vyžadují bezpečný a odolný přístroj, v oblasti dopravy a logistiky a poštovních a dalších odvětví.

„Společnost Symbol zkonstruovala přístroj MC3000 tak, aby byl lehčí, kompaktnější a všestrannější než srovnatelné odolné přístroj, které jsou v současné době na trhu, protože tyto faktory přímo ovlivňují celkovou výkonnost a produktivitu uživatele,“ řekl Chester „Chet“ Pribonic, viceprezident a generální manažer pro mobilní výpočetní techniku společnosti Symbol Technologies.

Funkce počítače MC3000 jsou navrženy tak, aby podporovaly strategie podnikové mobility a zahrnují:

  • Pokročilé snímací a zobrazovací technologie, aby bylo možné rychle, přesně a efektivně zachycovat informace kritické pro poslání společností v dávkových konfiguracích i konfiguracích WLAN
  • Nastavitelná otáčivá snímací hlava s pozicemi vlevo, vpravo a vpředu, aby uživatel mohl seřídit snímací bod pro zvýšené pohodlí a produktivitu
  • Displej s přesným a jasným rozlišením pro snadnější a spolehlivější prohlížení
  • Integrovaná konektivita WiFi (802.11b a 802.11g) pro efektivní přesun načtených informací
  • Podpora agenta pro Platformu mobilních služeb (MSP) společnosti Symbol, což společnostem umožní sledování a správu handheldů v reálném čase přes centrální konzole Symbol MSP.

Počítač MC3000 je vhodný pro zákazníky, kteří usilují o aktualizaci stárnoucích systémů, aby získali podporu pro konkurenceschopné podnikatelské iniciativy. MC3000 umožňuje přechod od starého aplikačního prostředí založeném na DOSu na intuitivnější a známější uživatelské rozhraní přizpůsobitelné výpočetní platformy Microsoft Windows CE .NET 4.2.


Více informací naleznete na MC3000 nebo kontaktujete:
PRAM
Karel Kapinus – karel.kapinus@pram­.cz, tel.: +420–224913000
Symbol Technologies EMEA
Jiří Novotný – jiri.novotny@sym­bol.com, tel.: +420 221 852 004

O společnosti Symbol Technologies:

Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).