Hlavní navigace

Symbol Technologies se loučí s PDT3100

[Tisková zpráva]

Sdílet

SPOLEČNOST SYMBOL Technologies se loučí s PDT3100

Praha 10.5.2005 – Společnost Symbol Technologies, The Enterprise Mobility Copany, se po více než deseti letech rozhodla nepokračovat v produkci mobilního terminálu PDT3100.

Nejprodávanější mobilní zařízení na trhu, kterého se od počátku svého představení počátkem devadesátých letech prodalo více než milion kusů, bude naposledy k dostání v prosinci 2005. Důvodem k tomuto rozhodnutí jsou nové technologie a klesající nabídka starších technologií (Windows nahrazuje DOS) a komponenty jsou na hranici životnosti. Podpora již instalovaných terminálů však potrvá až doku 2011.

PDT3100 bude nahrazeno mobilním terminálem MC3000, který byl představen v březnu 2005. MC3000 využívá nejnovější technologie což umožňuje společnostem užívat bezpečnou mobilitu moderním a vyspělým způsobem.

„Stejně jako každá moderní společnost, tak i Symbol Technologies inovuje svoje produkty a technologie. Jen díky velkému zájmu o produkt PDT 3100 jsme toto rozhodnutí neučinili dříve“ říká Guy Timmers, Territory Account Manager společnosti Symbol Technologies a dodává: „Terminál PDT 3100 byl vynikající produkt, jehož čas se však naplnil. Věříme, že nový produkt MC3000 bude stejně úspěšný a uživateli oblíbený jako jeho předchůdce“.

Funkce počítače MC3000 jsou navrženy tak, aby podporovaly strategie podnikové mobility a zahrnují:

  • Pokročilé snímací a zobrazovací technologie, aby bylo možné rychle, přesně a efektivně zachycovat informace kritické pro poslání společností v dávkových konfiguracích i konfiguracích WLAN
  • Nastavitelná otáčivá snímací hlava s pozicemi vlevo, vpravo a vpředu, aby uživatel mohl seřídit snímací bod pro zvýšené pohodlí a produktivitu
  • Displej s přesným a jasným rozlišením pro snadnější a spolehlivější prohlížení
  • Integrovaná konektivita WiFi (802.11b a 802.11g) pro efektivní přesun načtených informací
  • Podpora agenta pro Platformu mobilních služeb (MSP) společnosti Symbol, což společnostem umožní sledování a správu handheldů v reálném čase přes centrální konzole Symbol MSP.

Pro více informací prosím kontaktujte prosím:
PRAM
Karel Kapinus – karel.kapinus@pram­.cz,
tel.: +420 224 913 000

Symbol Technologies EMEA
Jiří Novotný – jiri.novotny@sym­bol.com,
tel.: +420 224 474 187

O společnosti Symbol Technologies:
Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).