Hlavní navigace

Symbol Technologies se speciální akční cenou pro „bronzový servis od začátku“

[Tisková zpráva]

Sdílet

Symbol Technologies se speciální akční cenou pro „bronzový servis od začátku“

Praha 17.srpna 2005 – Společnost Symbol Technologies, Inc. (NYSE:SBL), The Enterprise Mobility Company, přichází v rámci nabízených servisních služeb svým výrobkům s novou speciální akční nabídkou pro „BRONZOVÝ SERVIS OD ZAČÁTKU“ na produkty MC90XX. Servis od začátku je předplacený 3letý servisní kontrakt, zakoupený při nákupu hardwaru nebo do 30 dnů po nákupu. Cílem nabídky je zajistit zákazníkům plnohodnotnou práci bez nutnosti pořizování si náhradních nebo záložních produktů. 

Série produktů Symbol MC90XX stanovila průmyslový standard pro odolné a spolehlivé produkty, které mohou vydržet i hodně špatné zacházení. I díky dosavadní zkušenosti může společnost Symbol v nové nabídce poskytnout sníženou cenu na „Bronzový servis od začátku“ spolu se zvýšeným servisním krytím zahrnutým již v ceně. Pro barevné „pistolové“ jednotky MC9050 a MC9060 je snížena doporučená prodejní cena (MSRP) „Bronzového servisu od začátku“ z  491 € na pouhých 326 €! K této snížené ceně je ještě zdarma přidáno zvýšené servisní krytí, které zahrnuje veškeré mechanické a fyzické poškození jednotky s běžnou cenou 245 €. V rámci akční nabídky tak místo 736 € zaplatí zákazník jen 326 € a získá kompletní ochranu na MC90XX a to odpovídá ceně 9 € měsíčně!

Bronzový servisní kontrakt na rozdíl od standardní roční záruky zahrnuje garantovanou 3denní dobu opravy, veškeré kosmetické opravy plastů, klávesnic a displeje, garantovanou dobu odezvy na technické dotazy, detailní reporting oprav a veškeré nutné HW a SW aktualizace. Zvýšené krytí jako nadstavba bronzového servisního kontraktu zahrnuje veškeré mechanické a fyzické poškození způsobené špatnou obsluhou.

„Takovéto ceny můžete nabízet pouze na výrobky, u kterých víte, že jsou vysoce odolné a že u nich zákaznici požadují rychlý a spolehlivý servis při zachování celkových servisních nákladů bez překvapení. A právě toho se tato propagační akce týká – kompletní zajištění za nepřekonatelnou cenu,“ říká Petr Pawlica, Service Manager Eastern Europe.

Speciální akční ceny platí do 31. prosince 2005.

Pro více informací prosím kontaktujte prosím:
PRAM
Karel Kapinus – karel.kapinus@pram­.cz, tel.: +420 224 913 000

O společnosti Symbol Technologies:

Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, je uznávanou světovou špičkou v oblasti poskytování výrobků a řešení, která v reálném čase zachycují, přesunují a řídí informace z místa a na místo provádění obchodních činností. Mobilní podniková řešení společnosti Symbol Technologies integrují vyspělou technologii pro zachytávání dat, mobilní výpočetní platformy, bezdrátovou infrastrukturu, software pro mobilní řešení a služby Symbol Enterprise Mobility. Je prokázáno, že mobilní podniková řešení typu end-to-end fungující v reálném čase zvyšují produktivitu pracovní síly, snižují provozní náklady, podněcují provozní efektivitu a odkrývají konkurenční výhody. Společnost Symbol je důvěryhodným poradcem předních světových společností zabývajících se maloobchodním prodejem, dopravních a logistických společností, výrobců, státních a vládních organizací, právě tak jako poskytovatelů služeb ve zdravotnictví a pohostinství a penzijních služeb. Více informací naleznete na www.symbol.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).