Hlavní navigace

Sympatická lékařka Lea si přijede do Kamenice vyřídit účty!

[Tisková zpráva] V zítřejším dílu nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se objeví v kamenické nemocnici nová lékařka Lea Vágnerová. Sympatická mladá žena si přiveze do Kamenice i své velké tajemství!

Sdílet

Praha 8. prosince 2010 – Mladá lékařka Lea Vágnerová v podání herečky Míši Kuklové přijede do Kamenice s jasným cílem – pomstít smrt své malé dcery. Podle Ley je za ni zodpovědná doktorka Běla Valšíková, kterou skvěle ztvárňuje jedna z nejpopulárnějších hereček Zlata Adamovská. Pro svou pomstu Lea Vágnerová bez váhání využije své ženské zbraně a velkou dávku intrikánství. Půjde přes mrtvoly, jen aby Běla dostala, co si zaslouží. Najde Lea spojence v řadách lékařů? Podaří se jí rozklížit manželství Valšíků a Bělu zničit?

V roli nové doktorky kamenické nemocnice se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí herečka Michaela Kuklová, která dnes patři k výrazným a populárním herečkám současnosti. Již odmalička se objevovala v televizních inscenacích, věnuje se i dabingu. V roce 1981 získala první filmovou roli ve snímku Skleněný dům, poté následovala dobrodružná krimi Třetí skoba pro kocoura. Nejvýrazněji však zasáhla diváky všech věkových kategorií v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Má dvouletého syna Románka.

Ordinace – každé úterý a čtvrtek ve 20:00 na TV Nova
Další informace naleznete na www.nova.cz/or­dinace