Hlavní navigace

Sympatický kamarád Peterky na vozíčku!

[Tisková zpráva] V pondělí 16.května se poprvé na obrazovce TV Nova objeví v oblíbeném seriálu Ulice mladý sympatický vozíčkář Kryštof Jánský, který po závodech na horských kolech utrpěl těžký úraz páteře a zůstal upoután na vozíčku!

Sdílet

Praha, 16. května 2011 – Mezi profesorem Petrem Peterkou a Terezou Jordánovou blesky sympatií jenom létají. Jejich společné chvíle v Peterkově ateliéru naruší Petrův kamarád Kryštof Jánský, který se objeví v Ulici v podání mladého herce Martina Krause. Díky Peterkovi se Kryštof seznámí nejen s Terezou, ale postupně s celou partou.Tereza s Peterkou bude Kryštofovi velmi ráda a ochotně pomáhat při organizaci velkého koncertu The Tap Tap. Na nově vzniklá přátelství, která Kryštof postupně se všemi naváže, se mohou diváci těšit již v dalších dílech Ulice!

Martina Krause, který vystudoval průmyslovou školu v Příbrami, mohli diváci vidět v pohádce Kouzla králů v roli Tadeáše, ve filmu Kanadská noc jako spolužáka nebo v roli Filipa v kriminálce Ach, ty vraždy! V roce 2011 alternoval ve pražském Divadle na Vinohradech Caesara. V květnu 2011 ho mohou divadelní fanoušci zhlédnout ve hře Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! Herecký muzikál v roli Kristiána. K jeho srdečním záležitostem patří koně, u nichž tráví volné chvíle. Jeho oblíbený kůň je osmiletý černý Black.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).