Hlavní navigace

Systémový integrátor KOMIX se stal členem ICT Unie

[Tisková zpráva] Praha, 8. března 2011 – Systémový integrátor KOMIX byl přijat mezi řádné členy ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií, elektronických komunikací a dalších podnikatelských a vzdělávacích subjektů, které mají společný cíl posilování pozice ICT sektoru a v neposlední řadě také růst konkurenceschopnosti země.

Sdílet


„Přijetí do ICT Unie si velmi ceníme a jsme
rádi, že se budeme moci podílet na
tvorbě strategie budování informační
společnosti v České republice. Členství
v tomto sdružení je pro nás velkým
přínosem,“
řekl Petr Kučera, ředitel společnosti KOMIX.  

ICT Unie je profesní  sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací i dal­ších podnikatelských a vzdělávacích subjektů, jehož cílem je zvýšit vnímání důležitosti zavádění a využívání moderních informačních technologií ve společnosti, včetně vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných sítí elektronických komunikací v České republice jako nezbytného předpokladu pro fungování informační společnosti. Ve svých aktivitách navazuje na činnost Sdružení pro informační společnost (SPIS) a Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS).  

„KOMIX je příkladem ryze české společnosti úspěšně působící ve vysoce konkurenční oblasti informačních technologií téměř dvě desítky let a její zkušenosti i tým kvalitních odborníků budou pro ICT Unii přínosem,“ prohlásil Svatoslav Novák, prezident ICT Unie. 
 

O společnosti KOMIX:

Česká společnost KOMIX s.r.o. je systémovým integrátorem zaměřeným na poskytování ucelených řešení informačních systémů od analýzy informačních potřeb podniků přes vývoj, testování a implementaci, až po dlouhodobou podporu a další rozvoj řešení. Kromě kompletní dodávky informačních systémů na klíč včetně jejich následného rozvoje a podpory provozu společnost implementuje i standardizovaná řešení z oblastí zpracování kontaktů a řízení komunikace se zákazníky, správy webového obsahu, plánování a řízení projektů. Na trhu působí od roku 1992. Více informací najdete na www.komix.cz.