Hlavní navigace

T-Mobile nabízí svým zákazníkům bezpečnostní software TrustPort® Workstation od AEC

[Tisková zpráva] Brno 11. září 2006 – Český mobilní operátor T-Mobile nabízí svým zákazníkům bezpečnostní software TrustPort® Workstation z produkce firmy AEC Data Security Company.

Sdílet

Každý zákazník společnosti T-Mobile, který si pořídí mobilní telefon umožňující připojení k Internetu nebo jiné datové zařízení (například modem pro vysokorychlostní službu Internet 4G) obdrží CD web’n’walk Manager obsahující mimo mnoha užitečných informací a utilit i komplexní bezpečnostní softwarový balík TrustPort® Workstation. A to není vše. Každému, kdo se zaregistruje na webových stránkách http://tmobile­.aec.cz a uvede správný kód (z CD T-Mobile), zašle AEC licenční klíč, který prodlouží možnost bezplatného testovacího používání produktu TrustPort® Workstation na jeden rok ZDARMA.

TrustPort® Workstation je unikátní řešení pro ochranu stanic před viry, spamem a dalšími hrozbami přicházejícími z internetu. Jeho klíčovou komponentou je antivirový program TrustPort® Antivirus vybavený skenovacími technologiemi Norman a BitDefender. Pravidelně se umisťuje na předních pozicích v nezávislých detekčních antivirových testech. Řešení dále obsahuje personální firewall pro ochranu před hrozbami přicházejícími z internetu, jednoduchý antispam, aplikace pro šifrování citlivých dat, jejich skartaci a pro práci s elektronickým podpisem. Poslední verze TrustPort® Workstation 1.4 je doplněna také o klientský modul centrální správy, jež umožňuje administrátorům spravovat a sledovat činnost antivirového programu pomocí nedávno uvolněné centrální správy TrustPort® Management. Tento komplexní balík bezpečnostních produktů je zárukou maximální ochrany počítače.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).