Hlavní navigace

T-Mobile rozšiřuje datovou nabídku

[Tisková zpráva] Internet na cesty na den za 49 Kč. Měsíční balíček pro Twist zákazníky za 299 Kč.

Sdílet

Praha, 26. ledna 2011 – T-Mobile má další dobrou zprávu nejen pro 800 000 uživatelů mobilního internetu. Od dnešního dne operátor rozšiřuje svou datovou nabídku, a to jak pro tarifní, tak pro Twist zákazníky. Nově tak mobilní surfaři mohou například sáhnout po denním balíčku pro přístup k internetu z notebooku, který lze pořídit jen za 49 Kč s DPH. 

„Novou nabídkou jsme flexibilně reagovali na potřeby uživatelů, kteří připojení k internetu využívají jen příležitostně. Primárně jsme se zaměřili na jednoduchost, snadnou dostupnost a jasnou cenovou politiku,“ říká Petr Dvořák, marketingový ředitel společnosti T-Mobile.  

  cena v Kč vč. DPH doba trvání FUP limit
Twist Internet v mobilu na týden 25 7 dní 25 MB
Twist Internet na cesty na měsíc 299 30 dní 500 MB
Internet na cesty na den 49 24 hodin 300 MB
 

Internet v mobilu pro Twisty

Pro zákazníky s předplacenými kartami je připraven Twist Internet v mobilu na týden (původně Twist Surf+)za 39 Kč s FUP 25 MB. Nově si lze navíc po vyčerpání FUP dokoupit dodatečný datový objem – 25 MB za 25 Kč. Možnost vyzkoušení na 14 dní zdarma pak platí vždy pro první aktivaci balíčku.  

Internet na cesty

Pro příležitostné  uživatele dat je přichystán předplacený internet s velmi příznivou cenou pod názvem Twist Internet na cesty na měsíc, který přijde měsíčně na 299 Kč. Tento nový datový tarif na 30 dní s FUP 500 MB nabízí rychlost 3,6 Mbs/512 kbs a podporují ho všechny technologie 2G, 3G, UMTS TDD (Internet 4G).  

Tarifním i Twist zákazníkům, kteří jen občas potřebují využít internetu, je ušit na míru Internet na cesty na den za 49 Kč.Jednodenní balíček poskytne datový objem ve výši až 300 MB. Komu by tento limit nestačil, může si za 99 Kč dokoupit další 1 GB dat. Aktivace probíhá prostřednictvím Zákaznického centra T-Mobile nebo odesláním SMS. 
  

Více informací o pro­duktech a zejména zajímavé informace o užívanosti mobilních i pevných datových služeb a uživatelském chování najdete v prezentaci zde http://t-press.cz/tisko­ve_materialy/pre­zentace/
 

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 30. září 2010 společnost obsluhovala téměř 5,5 milionu mobilních zákazníků.  

T-Mobile je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM a UMTS. Od 1. ledna 2008 je T-Mobile poskytovatelem služby vysokorychlostního přístupu k internetu technologií ADSL a rovněž nabízí hlasové služby prostřednictvím veřejné pevné sítě elektronických komunikací. Od roku 2009 společnost rozšířila nabídku o ICT služby a od listopadu 2010 nabízí také satelitní T-Mobile Televizi. 

Od svého založení  společnost klade důraz na kvalitu nabízených služeb, vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. 

T-Mobile je členem mezinárodní  telekomunikač­ní skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.  

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.