Hlavní navigace

t-music se stala novou hitparádou Evropy 2

[Tisková zpráva] [Praha 5. ledna 2006] - Počínaje prvním lednovým pátkem má Evropa 2 novou hitparádu - "t-music Chart na Evropě 2". Ta nahradí současnou Pepsi Chart Evropy 2 a bude se vysílat každý pátek mezi 18.00 a 20.00 hodinou v premiéře a v neděli mezi 16.00 až 18.00 h v repríze. Posluchači a diváci se tak mohou každý týden seznámit s renomovaným žebříčkem dvaceti songů rozšířeným o čtyři novinky nejen na Primě, ale i na Evropě 2, zde navíc s doplněním o tři tzv. flashbacky. Moderátorem je v obou případech Libor Bouček.

Sdílet

„t-music se od ledna definitivně stává přední českou hitparádou, neboť si ji mohou její příznivci naladit jak v televizi, tak i v rádiu, což je unikátní,“ vysvětluje Petr Vladyka, ředitel programu Evropy 2. „Jako vůbec první uslyší nový žebříček vždy posluchači Evropy 2, a to každý pátek večer, tedy den před televizním vysíláním.“

Do společné hitparády mohou samozřejmě hlasovat prostřednictvím SMS jak posluchači Evropy 2, tak i diváci Prima TV, a určovat tak výsledné pořadí nominovaných songů. Hlasování probíhá každý týden až do středečního poledne.

Na Prima TV se t-music vysílá každou sobotu dopoledne v premiéře a v repríze pak ve středu v noci.