Hlavní navigace

Druhý největší internetový IT obchod v ČR „T.S.Bohemia „ spustil nový eshop

[Tisková zpráva] OLOMOUC, 10.8.2010 - T.S.Bohemia, druhý největší internetový obchod s IT v České republice s obratem 1,44 miliard Kč a 12 kamennými pobočkami, spustil pro své zákazníky nový eshop.

Sdílet

Zákazníky potěší nejen moderním vzhledem a novou grafikou, ale především přehlednějším uspořádáním zboží v eshopu a jeho novými funkcemi, jako např. cenový a parametrický filtr, které výrazně zjednodušují vyhledávání, propojení se sociálními sítěmi, jednoduché porovnávání produktů a mnoho dalších funkcí.

Pro zákazníky je určitě zajímavá funkce, která umožňuje během 30s zjistit výši možného úvěru u splátkové společnosti bez nutnosti výběru zboží.

„Jsem rád, že můžeme po 8 měsících intenzivní práce našim zákazníkům představit nový, moderní eshop, který je uživatelsky přívětivý s intuitivním ovládáním. Navíc umožňujeme, jako jedni z mála, prohlédnout si on-line skladové zásoby nejen v centrálním logistickém skladu v Olomouci, ale i na všech našich 12 kamenných pobočkách, takže zákazník, kterému dojde například toner v tiskárně, může okamžitě zjistit, zda je v nejbližší pobočce zboží k dispozici.“ uvedl výkonný ředitel T.S.Bohemia Petr Schrom

„Při práci na nové verzi eshopu jsme se snažili zapracovat připomínky našich zákazníků, a velký důraz jsme kladli velký na použitelnost a přístupnost eshopu. Pro konzervativnější zákazníky, kteří jsou zvyklí na předchozí verzi stránek, umožňujeme nadále tuto verzi používat na adrese oldinterlink.tsbo­hemia.cz. “ říká manažer marketingu T.S.Bohemia Milan Jansa.

O společnosti T.S.Bohemia
Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším e-tailem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.