Hlavní navigace

T.S.Bohemia a.s. oznámila, že úspěšně ukončila výběrové řízení na pozici výkonného ředitele . Od října 2009 bude tuto funkci vykonávat Petr Schrom (35)

[Tisková zpráva] Petr Schrom zastával před příchodem do společnosti T.S.Bohemia významné vedoucí pozice u největšího IT distributora v CZ a SK firmy eD systém Czech a.s. , kde naposledy působil jako obchodní ředitel firmy. Před působením ve firmě eD systém Czech zastával pozici obchodního ředitele ve firmě EVROPA Computers (nyní ADEON), největšího prodejce CAD/CAM systémů na Moravě. Je absolventem Newport university kde dosáhl titulu Bachelor of Business Administration a nyní končí studium Master of Business Administration (MBA) na Business School Nederland. Společnost T.S.Bohemia věří, že jeho bohaté zkušenosti z prodeje, marketingu a řízení týmů přinesou další růst podílů na trhu v České republice a zlepšení našich interních procesů.

Sdílet

„T.S.Bohemia je pro mne velkou příležitostí zúročit mé patnáctileté profesní zkušenosti z trhu IT a spotřební elektroniky. Jsem přesvědčen, že kombinace velmi zkušeného týmu zaměstnanců, silného finančního zázemí , nového logistického centra v Olomouci a rychle se rozšiřující síti poboček v celé ČR dává T.S.Bohemia ty nejlepší předpoklady stát se partnerem první volby pro zákazníky v celé České republice a to i v nákupech přes internet,“ říká Petr Schrom, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia.

Informace o společnosti T.S.Bohemia a.s. hledejte na www.tsbohemia.cz.

O společnosti T.S.Bohemia
Firma T.S.Bohemia a.s. se zabývá prodejem výpočetní techniky, elektrotechniky, výrobou českých počítačů „BARBONE“ a patří mezi nejvýznamnější firmy českého internetového trhu. Společnost byla založena v roce 1994 a v roce 2008 přesáhl obrat společnosti 1,4 miliardy Kč, kdy společnost obsloužila 360 000 zákazníků a vyrobila 15 600 českých počítačů značky BARBONE . T.S.Bohemia vlastní mezi internetovými obchody jeden z největších logistických areálů v České republice s rozlohou skladů přes 5 000 m2 umístěný v Olomouci a provozuje maloobchodní prodejny v dalších desíti městech České republiky. Je největším partnerem „Veteran Areny“, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.