Hlavní navigace

T-Systems Czech Republic zajišťuje ICT služby pro Festival spisovatelů Praha

[Tisková zpráva] Festival spisovatelů Praha je významná literárně-kulturní událost, která probíhá každý rok v červnu. Letošní ročník bude probíhat od 6. do 10. června na půdě Nové scény Národního divadla v Praze. Festival je jedinečný svým intelektuálním zázemím, proto se stal čtvrtým nejzajímavějším festivalem na světě.

Sdílet

Dvacetiletá tradice a bezmála 600 světových autorů (včetně držitelů Nobelových cen), kteří se dosud v Praze osobně představili, pravidelná účast významných světových nakladatelů a odborných kapacit literárního světa, podpora médií a spřátelených institucí učinily z Festivalu spisovatelů prestižní a celosvětově sledovanou událost, přinášející do srdce Evropy živou literaturu nejvyšší kvality.

Společnost T-Systems je partnerem tohoto festivalu již řadu let. „Od počátku byla pro nás výzvou myšlenka umožnit v reálném čase komunikaci špičkových světových literárních osobností, jejich myšlenek, názorů a postojů. Proto každoročně zajišťujeme internetovou konektivitu a návazné služby spojené s přímým internetovým přenosem umožňujícím celosvětovou diskusi,“ řekl Anton Zima, mluvčí společnosti T-Systems Czech Republic.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2009 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 45.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2009 činily přibližně devět miliard eur. Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).