Hlavní navigace

T-Systems přebírá hostingové služby SAP

[Tisková zpráva] T-Systems převzal hostingové služby SAP poskytované v Mexiku a Střední Americe. Společnost SAP AG ocenila v červenci 2010 T-Systems celosvětově platným certifikátem „SAP-Certified in Cloud Services. V říjnu 2009 převzal T-Systems hostingové služby SAP poskytované v Evropě.

Sdílet

Společnost T-Systems převzala s okamžitou účinností hostingové služby společnosti SAP poskytované v Mexiku a Střední Americe. Od tohoto okamžiku budou klienti společnosti SAP spoléhat na globální infrastrukturu datových center a sítě provozované společností T-Systems.

Tato dohoda potvrzuje pozici společnosti T-Systems jakožto předního poskytovatele služeb pro aplikace SAP. Spolu s hostingovými službami společnost poskytuje z Mexika i další specializované služby, jako je správa a implementace aplikací SAP, více než 57 tisícům uživatelů na celém světě.

Je důležité vyzdvihnout dlouhodobý vztah mezi společnostmi SAP a T-Systems a schopnost T-Systems stát se poskytovatelem hostingových služeb, který bude provozovat platformy společností – bývalých klientů SAP – na základě certifikací poskytovatele služeb SAP, jež společnost T-Systems získala.

T-Systems disponuje více než 3000 konzultanty SAP, kteří pečují o více než 1,5 miliónu uživatelů SAP na celém světě. Klienti se tak mohou spoléhat na širokou základnu, protože T-Systems nabízí globální infrastrukturu a odborné znalosti pokrývající potřeby národních i nadnárodních společností.

Provoz a hosting SAP aplikací zajišťuje T-Systems i pro zákazníky na českém trhu. Využívá přitom bohaté zkušenosti z instalací, provozu a vývoje SAP systémů včetně dohledu SAP i pro mezinárodní zákazníky. Pro zákazníky v oblasti výroby nabízí T-Systems speciální přednastavené SAP řešení připravené pro menší průmyslové firmy. Nabízené řešení je certifikováno společností SAP jako „All-in-One.“

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2009 činily výnosy společnosti přes tři miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 45.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2009 činily přibližně devět miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).