Hlavní navigace

Společnost T-Systems Czech Republic rozšiřuje svou optickou infrastrukturu

[Tisková zpráva] Společnost T-Systems Czech Republic a.s., která je vlastníkem a provozovatelem pražské metropolitní optické sítě a patří mezi nejvýznamnější poskytovatele telekomunikačních služeb, ICT řešení a systémové integrace v ČR, rozšiřuje svou optickou infrastrukturu na území městské části Praha – Troja.

Sdílet

Optická síť spolu s použitou technologií umožní poskytování profesionálních, garantovaných a kvalitních telekomunikačních služeb, především vysokorychlostního internetu na rozhraní Ethernet s rychlostí 100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s, hlasových služeb realizovaných klasickou TDM v rámci SDH okruhů, případně moderní Voice over IP (VoIP) technologií se zajímavou vteřinovou tarifikací. Pro firemní zákazníky jsou samozřejmostí datové služby včetně služeb virtuální privátní sítě (IP VPN). Realizace nové části sítě potvrzuje trvalé úsilí T-Systems o rozšiřování a zdokonalení stávající optické infrastruktury.

Ředitel korporátní komunikace Ing. Anton Zima dodává: „…rozšíření optické metropolitní sítě na území MČ Troja je pro T-Systems důležitým krokem, který umožní nabízet komplexní ICT řešení pro významné instituce a zákazníky v této oblasti.“

O T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působnost, tak i na významné lokální podniky. V roce 2007 činily výnosy společnosti přibližně 2,7 miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 56.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2007 činily přibližně 12 miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetové stránce www.t-systems.cz nebo na mezinárodnístránce www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).