Hlavní navigace

T-Systems spravuje 40.000 osobních počítačů společnosti Alcatel-Lucent

[Tisková zpráva] Společnost Alcatel-Lucent sází při místním servisu IT v rámci svých pracovišť a poboček v Evropě a na Blízkém východě na zkušenosti společnosti T-Systems, kterou si v rámci výběrového řízení vybrala. Smlouva mezi globálním dodavatelem komponent pro telekomunikační infrastrukturu a T-Systems, dceřinou společností Deutsche Telecom AG pro korporátní zákazníky, zahrnuje instalaci, správu a servis 40.000 stolních počítačů a notebooků ve 23 zemích včetně České republiky. V České republice je kontrakt mezi T-Systems Czech Republic a.s. a společností Alcatel-Lucent Czech, s.r.o. dalším pokračováním dlouhodobě úspěšné outsourcované správy a údržby informačních a komunikačních technologií.

Sdílet

Společnost Alcatel-Lucent využívá služby T-Systems na pracovištích v klíčových zemích jako v Německu, ve Španělsku, v Portugalsku, v Holandsku nebo v Belgii již od roku 1994, v Česku pak od roku 2003. T-Systems v současnosti podporuje mezinárodní telekomunikační strategii Alcatel-Lucent od Norska po Středomoří a od Irska po Spojené arabské emiráty. Služby zahrnují osobní počítače, notebooky, pracovní stanice Unix, tiskárny, IP telefony, zařízení pro videokonference a podporu síťové infrastruktury, která spojuje všechna tato zařízení.

Pokud jde o systémy na pracovištích, společnost Alcatel-Lucent usiluje o maximální standardizaci a chce svým zaměstnancům poskytnout efektivní a cenově dostupné IT vybavení. Stejné přístroje a stejné služby pro každou zemi vytvářejí základnu optimální péče o zákazníky bez ohledu na to, kde zaměstnanci Alcatel-Lucent pracují nebo kam cestují. Společnost T-Systems tyto nároky uspokojuje celosvětovými standardy a automatizovanými procesy při poskytování lokálních služeb, instalací softwaru a opravami. Měřitelná ujednání o servisu zaručují kvalitu poskytovaných služeb ve všech aspektech partnerství se zákazníkem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).