Hlavní navigace

T-Systems Czech Republic zavádí webcast pro komunikaci se zákazníky

[Tisková zpráva] Snadná a efektivní komunikace. Nulové nároky na vybavení, stačí přístup k internetu a prohlížeč. Široká škála témat v oblasti ICT a systémové integrace

Sdílet

Společnost T-Systems Czech Republic vstupuje do nové éry komunikace se svými zákazníky, partnery a českým korporátním trhem. Od června 2010 bude spuštěn projekt založený na webových konferencích, které budou realizovány prostřednictvím webcastu. Obsahem je vždy konkrétní téma z oblasti ICT a systémové integrace, které je zaměřeno na řešení aktuálních problémů firemních zákazníků v těchto oblastech. Na realizaci webcastů se podílí i nezávislí odborníci a analytici, kteří budou komentovat současné trendy a očekávání trhu. Na tyto výzvy pak budou připraveni reagovat místní i mezinárodní odborníci T-Systems.

Metoda komunikace pomocí internetu patří mezi zajímavé interaktivní nástroje současnosti a budoucnosti. Účastník nemusí cestovat, stačí, když je připojen k internetu a může bez problémů sledovat celou konferenci ve svém prohlížeči a následně klást dotazy. Zájemce o tento typ komunikace ušetří čas a náklady za dopravu, a to při zachování vysoké míry interakce a obsahu informací.

První webcast na téma dynamické ICT služby pro výrobu a automobilový průmysl bude pro české zákazníky realizován 17. června 2010.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).