Hlavní navigace

Tablety Wacom Graphire4 Studio a StudioXL nyní s Adobe Photoshop Elements 4.0

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika, 5. června 2006 - Společnost Amos Software, přední středoevropský dodavatel grafického software a autorizovaný distributor produktů Adobe, Macromedia, Wacom a Total Training, oznamuje, že dne 5.června bylo na český a slovenský trh uvedeno nové balení tabletů Wacom Graphire4 Studio a Graphire4 Studio XL, které obsahuje software Adobe Photoshop Elements 4.0. Amos Software k tomuto fotoeditačnímu programu přidává také kompletní českou tištěnou uživatelskou příručku.

Sdílet

Nové balení s fotoeditačním softwarem Adobe Photoshop Elements 4.0 je určeno především fanouškům digitální fotografie. Spojení tabletu a editačního programu nabízí zákazníkům ideální řešení pro práci s digitání fotografií. Kombinace speciálních funkcí tabletu (vysoké rozlišení, citlivost přítlaku, pero se dvěma aktivními hroty, Express tlačítka a scrollovací kolečko na tabletu, atd.) a fotoeditačních nástrojů programu Adobe Photoshop Elements 4.0 přináší uživateli velmi jednoduchý a intuitivní způsob práce s fotografiemi. Otevírá další možnosti úprav a nabízí nové postupy při práci s fotografiemi. V programu Adobe Photoshop Elements 4.0 jsou zahrnuty všechny pořebné nástroje pro editaci fotek, ale tím možnosti programu nekončí. Pomocí Adobe Photoshop Elements 4.0 lze jednoduše vytvářet fotomontáže, přidávat grafiku a text, vytvářet multimediální prezentace, vystavovat fotografie online a rovněž velmi přehledně fotografie archivovat.

Protože jsme chtěli zákazníkům nabídnout pokročilé řešení pro úpravu digitálních obrázků a přitom je nenutit sahat hlouběji do peněženky, cena obou verzí zůstává stejná. Navíc ovšem uživatel získává více než dvousetstránkovou příručku (nebo lépe řečeno knihu) k Adobe Photoshop Elements 4.0. Příručka je nabitá informacemi, které pomohou jak začínajícím fotografům, tak i pokročilejším uživatelům. Adobe Photoshop je nejpoužívanějším nástrojem pro úpravu digitálních obrázků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).