Hlavní navigace

TACOMA Consulting představí Vašedaně.cz v Petrohradu

[Tisková zpráva]

Sdílet

TACOMA Consulting představí Vašedaně.cz v Petrohradu

„Dnešní svět pozvolna stírá hranice a požadavky nově vznikajících i zavedených společností se dynamicky mění, stejně jako se mění prostor na mezinárodních trzích,“ vysvětluje Jiří Majer, předseda představenstva společnosti TACOMA Consulting. „Společnosti nové ekonomiky využívají v široké míře telekomunikační nástroje, orientují se na potřeby svých klientů bez ohledu na jejich národní příslušnost a jsou silně determinovány časem. Právě vstříc náročným požadavkům těchto společností vycházíme s projektem Vašedaně.cz.“

A právě projekt online daňového a účetního poradenství Vašedaně.cz (http://www.va­sedane.cz) zaujal další členy sdružení Kingston Sorel International (http://www.ksi­.org), jehož jediným zástupcem v České republice je od ledna roku 2001 právě TACOMA Consulting. Jiří Majer proto byl pozván, aby projekt představil 17.-19. května v Petrohtradě, který letos hostí představitele jednotlivých společností.

„Díky široké síti firem z KSI, které nabízejí poradenské služby ve 45 zemích světa, jsme nyní schopní řešit daňové, účetní a právní problémy doslova na mezinárodní úrovni, " dodává Jiří Majer. "Stejné služby, jaké nabízíme svým klientům v Praze tak nabízíme v 82 městech po celém světě a díky anglické verzi našeho online daňového poradenství na adrese http://www.taxes-online.cz působíme jsou naše služby dosažitelné doslova kdekoliv.“

Jaké výhody Vašedaně.cz (http://www.va­sedane.cz) přináší již více než 770 klientům z řad malých a středních firem?

  • PŘÍSTUPNOST – služba je k dispozici dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.
  • RYCHLOST – odpověď emailem již za 3 hodiny.
  • ZÁRUKA – všechny odpovědi více než padesáti specializovaných poradců prochází dvoufázovou kontrolou.
  • ODPOVĚDNOST – sleva za každou minutu zpoždění, jednoduchá možnost reklamace a právní odpovědnost za správnost odpovědí.
  • TRANSPARENTNOST – klient ví předem, kolik zaplatí a za co.
  • ROZUMNÁ CENA – za rozumnou cenu získáte vysoce kvalitní služby a know-how velké společnosti.

Každý nově registrovaný uživatel získá slevu ve výši 100 kreditů na první dotaz, tak proč si Vašedaně.cz nevyzkoušíte právě teď na http://www.va­sedane.cz?

Jiří Majer
Jiri.majer@ta­coma.cz
TACOMA Consulting, a.s.

Jiří Rýdl
jr@deepend.cz
Deepend Prague

O společnosti TACOMA Consulting, a.s.

TACOMA Consulting, a.s. je poradenská společnost nabízející ucelený komplex služeb v oblasti ekonomického, daňového a účetního poradenství a ve spolupráci se společností TACOMA Auditing, a.s. nabízí také kompletní auditorské služby. Kompletní nabídku služeb najdete na http://www.ta­coma.cz.