Hlavní navigace

Talentmania a Divadlo Broadway pořádají benefiční koncert pro Chrastavu

[Tisková zpráva] Projekt Talentmania pokračuje se svou pomocí oblastem postiženým letošními ničivými povodněmi, s níž začala letos v květnu, když poslala nejvíce zasaženým obcím materiální pomoc. Společně s Divadlem Broadway pořádá charitativní koncert, jehož výtěžek půjde na obnovu obce Chrastava, která se s důsledky povodní vypořádává dodnes. Koncert se koná v úterý 14. září v 19 hodin v pražském Divadle Broadway a vystoupí na něm Michal David, Helena Vondráčková, Daniel Hůlka a další hvězdy naší pop music. Jeho hlavním partnerem je TV Nova.

Sdílet

Praha, 10. září 2010 – Když letos na jaře postihly Českou republiku ničivé povodně a řada obcí se ocitla v tíživé situaci, projekt Talentmania byl v plném proudu příprav. Za několik dnů totiž měly začít otevřené castingy v různých městech v České republice a na Slovensku. Přesto se nákladní vůz Talentmanie ihned vydal napříč republikou, aby v čele s ředitelkou marketingu TV Nova Miloslavou Novákovou jako ambasadorkou Talentmanie dopravil do nejpostiženějších oblastí vysoušeče, vysokotlakové čističe a potřebné čistící a úklidové prostředky.

Vědomi si toho, že pomoc v rámci přírodních katastrof je potřeba dlouhodobě, uspořádali umělci Divadla Broadway společně s Talentmanií benefiční koncert, jehož výtěžek půjde na obnovu severočeské obce Chrastava. Zaznějí na něm písně ze známých muzikálů, jež mj. zazpívají Michal David, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Daniel Hůlka, Monika Absolonová, Ilona Csáková, Marian Vojtko nebo Kamila Nývltová.

Výtěžek z prodeje vstupenek osobně převezme starosta obce Chrastava Michael Canov. „Velice si vážíme toho, že takové osobnosti jako Michal David, Helena Vondráčková, Petr Kolář a další zpěváci se rozhodly uspořádat koncert pro Chrastavu. Klobouk dolů před jejich snahou pomoci našemu městu, které tak zdevastovala nedávná povodeň. Každého příspěvku na jeho obnovu si velmi ceníme. Já i další lidé z Chrastavy, jejichž domy byly zaplaveny, se na vystoupení hvězd naší populární hudby moc těšíme,“ prohlásil starosta Canov.

Benefiční koncert pro Chrastavu se koná v úterý 14. září v 19 hodin v pražském Divadle Broadway. Vstupenky v hodnotě 1000 korun lze zakoupit v pokladně divadla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).