Hlavní navigace

Projekt TV Nova Talentmania.tv partnerem nového webového prohlížeče

[Tisková zpráva] Televize Nova, která je lídrem na televizním trhu i v oblasti technologií, se stala jedním z oficiálních partnerů celosvětového představení nového internetového prohlížeče Internet Explorer 9 společnosti Microsoft. Jako jedna z prvních připravila stránky Talentmania.tv na nové možnosti prohlížeče Internet Explorer 9.

Sdílet

Praha 17. září 2010 – Projekt televize Nova Talentmania.tv se připojil jako partner k celosvětovému představení nového internetového prohlížeče Internet Explorer 9 společnosti Microsoft. Stránky nejzábavnější show podzimu na Nově Talentmania.tv byly jako jedny z prvních internetových stránek připraveny na nové možnosti prohlížeče Internet Explorer 9.

„Toto partnerství nebylo ničím překvapivým, už více než rok spolupracujeme se společností Microsoft na vývoji internetových služeb. V minulosti jsme například využili technologii Microsoft Silverlight, která dnes zastřešuje přehrávání seriálu Mentalista na internetových stránkách nova.cz. Za zmínku také stojí náš produkt TV Nova Internet Explorer 8, který jsme vytvořili ve spolupráci s kolegy ze společnosti Microsoft. V tuto chvíli se budeme snažit, abychom plně využili vlastností a nového potenciálu prohlížeče Internet Explorer 9 na našich internetových stránkách," říká ředitel sekce internetu TV Nova Pavel Krbec.

Internet Explorer 9 je jedenáctkrát rychlejší než Internet Explorer 8. Další výhodou je přehlednější uživatelské prostředí, obsahuje řadu nástrojů pro zvýšení bezpečnosti, ochranu soukromí a spolehlivosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).