Hlavní navigace

Talentmania zažije Soudný den!

[Tisková zpráva] Nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania míří do další fáze. Už tuto neděli, tedy 26. září 2010, bude rozhodnuto, kteří ze soutěžících postoupí do dalšího kola, a přiblíží se tak pohádkové výhře téměř 4 milionů korun!

Sdílet

Praha 23. září 2010 – Mezinárodní show, do které se mohl přihlásit každý bez rozdílu věku, pohlaví nebo národnosti a ukázat všem, jaký talent v něm vězí, se již tuto neděli posune do další etapy. Celkem osm večerů jsme na obrazovkách TV Nova a TV Markíza sledovali nejrůznější vystoupení soutěžících v epizodách z divadelních castingů. A již tuto neděli zazní ortel nad těmi, kteří v těchto castingových kolech uspěli – čeká je totiž Soudný den!

Do epizody Soudný den postoupilo na tři sta soutěžních čísel. O těch, které půjdou dál, rozhodnou v tento moment výhradně porotci. V semifinálových kolech se na základě jejich hodnocení objeví téměř 80 vystoupení. Několik postupujících talentů vzejde i z hlasování diváků na internetové stránce soutěže www.talentmania.tv, kde lze podpořit některá z vystoupení, která u poroty neuspěla.

Jaké výkony soutěžících uchvátily vždy krásnou a šarmantní Alenu Šeredovou, vtipnou a pohotovou Adelu Banášovou, nejdrsnějšího z porotců Paľa Haberu nebo vždy usměvavého Zdeňka Trošku natolik, že je budou chtít znovu vidět i v semifinálových kolech?

Soudný den v neděli 26. září 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).