Hlavní navigace

Talentovaný VIP večírek

[Tisková zpráva] .Oslavit konec léta a osobně potkat nejen známé osobnosti, ale i mimozemské talenty mohou již tuto středu diváci Televize PRIMA. Stanice jim připravila exkluzivní možnost poprvé se osobně potkat s moderátorkami VIP zpráv Ivanou Gottovou a Martinou Gavriely i dalšími tvůrci pořadu a poznat také mimozemské talenty, jejichž příchod bude předzvěstí startu jediné originální talentové show ĆESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, která začne na obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ již tuto neděli 29. srpna ve 20.00.

Sdílet

Zpravodajská novinka Televize PRIMA VIP zprávy je na obrazovkách několik týdnů a u diváků si už našla své stále místo. Její tvůrci se proto rozhodli svým divákům je osobně blíže představit. Obě moderátorky – Ivana Gottová i Martina Gavriely se tak spolu poprvé veřejně představí již tuto středu, kdy při příležitosti setkání tvůrců pořadu s diváky proběhne také jejich první autogramiáda.

Na připravovaný speciální VIP večírek se kromě pozvaných osobností chystá také návštěva přímo intergalaktická – mimozemské talenty. Ty do Prahy přijedou speciálně proto, aby svou přítomností podpořily právě se blížící start jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

První veřejná autogramiáda moderátorek VIP zpráv a návštěva mimozemských talentů proběhne již tuto středu 25. srpna od 20.30 v Music baru Infinity na pražských Vinohradech. Vstup na akci je volný do naplnění kapacity prostoru.