Hlavní navigace

TALK SHOW TANDEM JANA ROSÁKA SLAVÍ 1000. DÍL!

[Tisková zpráva] Přípitkem odstartuje středeční vydání rozhlasové talk show Tandem Jana Rosáka. Ostřílený moderátor totiž usedne proti svému hostu již potisící! Hvězdou jubilejního dílu bude herecká legenda Jana Hlaváčová. „Nepočítám-li přípitek a dort, ponese se i toto významné vydání Tandemu v tradičním duchu,“ slibuje moderátor Jan Rosák a doplňuje: „S paní Hlaváčovou jsem natáčel velmi rád, stejně jako s hosty předchozích 999 dílů.“

Sdílet

Jan Rosák samozřejmě vystupoval ve všech 1000 dílech Tandemu, jen v den svých šedesátin se výjimečně posadil na druhou stranu mikrofonu a stal se zpovídaným. „Byla to zajímavá zkušenost, ale raději až do svých sedmdesátin zůstanu tím, který se ptá,“ směje se moderátor.

Tandem číslo 1000 s Janou Hlaváčovou vysílá Český rozhlas Region ve středu 19. května v 9 hodin.

Tandem je rozhlasová talk show Jana Rosáka, do které si tento moderátor zve známé a zajímavé hosty, kteří ve své profesi něco dokázali – herce, zpěváky, lékaře, sportovce, architekty, spisovatele… Během hodiny s nimi moderátor probere nejrůznější témata týkající se jejich pracovního i soukromého života. Tandem vysílá Český rozhlas Region denně v 9 hodin, repríza pořadu zahajuje společné noční vysílání regionálních studií Českého rozhlasu ve 21:00.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).