Hlavní navigace

Tamara Mazlová nastoupila do společnosti Cleverlance na pozici ECM Business Analyst

[Tisková zpráva] Tým business analytiků společnosti Cleverlance obohatila specialistka na oblast ECM Tamara Mazlová.

Sdílet

Praha, 28. února 2007 – Společnost Cleverlance přijala na pozici ECM Business Analyst Ph.D. Ing. Tamaru Mazlovou (*1962). Tamara Mazlová přišla do Cleverlance ze společnosti Ness Czech, kde působila na pozici Senior Consultanta, měla na starosti oblast ECM pro státní správu a průmysl a také se zabývala systém pro týmovou spolupráci, dříve pracovala ve společnosti EFCON a.s. V létech 1991 až 2001 byla odbornou asistentkou na VUT FEKT Brno.

Mezi hlavní odborné znalosti Tamary Mazlové patří analytická a konzultační činnost v oblasti nasazení správy a řízení toku dokumentů (DMS), zvláště analýza podnikových procesů, workflow, napojení na ostatní IT systémy. Zabývá se návazností správy dat na standardy ISO, ERP systémy, BPM systémy a řešením spisové služby.

Tamara Mazlová vystudovala Technickou Univerzitu ve Zvolenu – dříve VŠLD, Fakulta dřevařská. Doktorandské studium ukončila v roce 2003 na VUT Brno, Fakulta strojního inženýrství – v oboru konstrukční a procesní management. Tamara hovoří anglicky, slovensky a česky. Vyjma práce a rodiny má také své oblíbené koníčky, což jsou sportovní aktivity (lyžování, cyklistika, spinning, plavání ), ráda si přečte zajímavou knížku, zajde na výstavu, do divadla a na koncerty.

„Ráda jsem přijala výzvu Cleverlance ke spolupráci. O oblast DMS/ECM se již řadu let zajímám a to dříve hlavně v oblasti průmyslu PLM systémy (propojení CAE systémů s ERP) a v posledních letech právě oblast DMS/ECM. Těším se na možnost uplatnit své dovednosti a znalosti v těchto oblastech. Zároveň očekávám, že prostřednictvím zajímavých a náročných projektů společnosti Cleverlance své znalosti významně rozšířím,“ řekla Tamara Mazlová, ECM Business Analyst společnosti Cleverlance.

„Jsem velmi rád, že Tamara přijala nabídku pracovat pro Cleverlance. Vážím si jejích odborných znalostí, pracovních schopností a velkého smyslu pro týmovou spolupráci. Věřím, že Tamara přispěje k větší profesionalitě našeho týmu konzultantů a dovolí nám tak neustále zvyšovat kvalitu našich služeb,“ řekl Milan Brabec, Chief of ECM Division společnosti Cleverlance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).