Hlavní navigace

Prima kino: Tančete Rychle a zběsile!

[Tisková zpráva] Páteční večer od 22.15 hod mohou být diváci Prima kina svědky Vraždy v Bílém domě. Kriminální thriller se odehrává v prostředí prezidentské adresy, kde mimo politická jednání bují sexuální aféry a dokonce se objeví na exkluzivních záchodcích zneužitá mrtvola půvabné úřednice. Kdo je pachatelem a jaký měl motiv? Právě to má za úkol vypátrat policista Harlan Regis společně s tajnou agentkou Ninou. V hlavní roli snímku se objeví hollywoodská hvězda Wesley Snipes, jemuž největší slávu přinesly filmy U. S. Marshals a především upírský Blade. Herec je dobrodruhem ale nejen na filmovém plátně. Miluje silné motorky, což ho stálo už nejeden vážný úraz. Několikrát byl také zatčen – za nepovolené držení zbraně a za divokou automobilovou honičku s policií.

Sdílet

V sobotu vyzve od 20.00 hod k tanci romantický snímek Let's Dance. Jeho hrdiny jsou věčný potížista a nezkrotný rebel z ulice Tyler a prvotřídní primabalerína z elitní školy Nora. Když se Tyler dostane kvůli potyčky se zákonem k veřejně prospěšným pracím na taneční škole, je pro všechny zpočátku jen drzým outsiderem. Ovšem pouze do té doby, než se ukáže být právě tím jediným vhodným tanečním partnerem pro nadanou Noru. Jak se bude vyvíjet jejich neobvyklý vztah? Představitelé hlavních postav mají blízko k tanci i v soukromém životě. Channing Tatum se objevil například jako tanečník v klipu Ricky Martina a Jenna Dewanová absolvovala turné s Janet Jacksonovou a zahrála si v tanečním snímku Tančím, abych žil po boku Antonia Banderase.

Sobotní večer na Primě od 22.15 hod uspíší své tempo, neboť jej ovládne snímek Rychle a zběsile. Tento film představí příběh Briana, kterému se podaří stát se členem party pořádající nelegální automobilové závody. Obrovské divadlo plné řevu motorů v nočním Los Angeles nabízí nejen adrenalinový zážitek, ale také podívanou na nejnovějšími technologiemi upravená auta. Pro Briana, který se dostal do party hlavně coby tajný policista je ale cíl úplně jiný než jen vyhrávat závody. Cestu za zatčením vůdce gangu mu však nečekaně zkříží láska… Zajímavostí snímku je, že herci Paul Walker a Vin Diesel byli díky výkonu v tomto filmu oceněni cenou MTV Movie Award za Nejlepší tým na obrazovce.